Karmen Peyzaj: Yeşile Atılan İmza

Karmen Peyzaj, alanında uzman ve deneyimli peyzaj mimarı, mimar ve mühendis kadrosuyla projelerini başarıyla hayata geçiriyor. Yenilikçi altyapısı ve geniş ürün yelpazesi ile konsept peyzaj kavramını müşterileriyle buluşturuyor.

Karmen Peyzaj: Yeşile Atılan İmza

1975 Yılında Mehmet Mavi tarafından Gaziantep’te kurulan Karmen firması; bayrağı devralan İlker Mavi öncülüğünde güven, kalite ve yenilik odaklı bakış açısıyla, çalışmalarına devam devam ediyor.

Karmen Peyzaj’ın uzun yıllardır edindiğimiz tecrübe ile profesyonel olarak verdiği hizmetler arasında; peyzaj projelendirme, yapısal ve bitkisel peyzaj uygulamaları, bahçe bakımları, rulo çim üretimi, iç mekân bitkilendirme uygulamaları bulunmaktadır.

Toplu konutlar, fabrikalar, hastane, okul bahçeleri, otel, alışveriş merkezleri, kafe ve restoranlar, kent parkları, bağ evleri, hobi bahçeleri, villa bahçeleri ve karma projeler Karmen Peyzaj’ın hizmet verdiği alanlar kapsamında yer alıyor.

45 yılı aşkın deneyim

Karmen Peyzaj, alanında uzman ve deneyimli peyzaj mimarı, mimar ve mühendis kadrosuyla projelerini başarıyla hayata geçiriyor. 45 yılı aşkın deneyimiyle projelerde sorunsuz bir işleyiş sunuyor ve gerekli yerlerde de işinin uzmanı olan firmalarla iş birliği sağlayarak en hızlı ve akılcı çözümü sağlayarak müşteri memnuniyetine odaklanıyor.

Yenilikçi alt yapısı ve geniş ürün yelpazesi ile konsept peyzaj kavramını müşterileriyle buluşturuyor. Japon- Zen bahçeleri, Türk /Osmanlı bahçeleri, Rönesans –Barok bahçeleri, hobi bahçeleri, kaya bahçeleri, terapi bahçeleri, tema bahçeleri, botanik bahçeleri, ekolojik bahçeler, kış bahçeleri, modern bahçe tasarımları gibi uluslararası peyzaj anlayışına sahip.

Karmen Peyzaj sadece peyzaj ve diğer uygulama alanlarında değil, 300.000 m?2; rulo çim üretim alanıyla da bölgeye kaliteli ve hızlı sevkiyat avantajı sağlıyor.

Mehmet Mavi Hatıra Ormanı

Yaşadığımız bu pandemi sürecinde insanların evlerine, bahçelerine ve bitkilere olan algısı değişti. Peyzaja daha fazla ilgi gösterip, önemini anladılar. Gelecek nesillere bırakılacak en güzel miraslardan birinin ağaçlar olduğu bilinciyle Mehmet Mavi hatıra ormanını kurduk.

Karmen Peyzaj olarak deneyimlerimizi estetik bakış açısı, ihtiyaçlara çözüm olan fonksiyonel tasarımlarla ve yenilikçi bir vizyonla birleştirerek sürdürülebilir yaşam alanları yaratıyoruz.

Günümüz şartlarına uyum sağlayabilmek ve kuşaklardır devam eden bu mirasın devamlılığını korumak için yenilikçi olmamız gerektiğinin bilincindeyiz.

Hedefimiz; Kurucumuz Mehmet Mavi’den devraldığımız bayrağı, başarılarla dolu nice 46 yıllara taşıyıp, gelecek nesillere yine başarı ile emanet etmektir.

 


Paylaş: 

Diğer Haberler