Trabzon Şubesi 4. Olağan Genel Kurulu Gerçekleşti

Trabzon Şubesi 4. Olağan Genel Kurul Toplantısı 5 Şubat 2024 tarihinde gerçekleşti. Toplantıda, gelecek dönem için planlanan faaliyetler sunuldu ve "Birlikte Üreteceğiz / Yöneteceğiz" grubunun asil ve yedek listeleri Divan Başkanlığına sunuldu.

Trabzon Şubesi 4. Olağan Genel Kurulu Gerçekleşti

 

Toplantıda ilk olarak, "Birlikte Üreteceğiz / Yöneteceğiz" Grubu tarafından gelecek dönem için planlanan faaliyetler sunuldu. Sunumda, odanın daha aktif ve üretken bir hale getirilmesi için yapılması planlanan çalışmalar yer aldı.

 

Daha sonra, "Birlikte Üreteceğiz / Yöneteceğiz" grubunun asil ve yedek listeleri Divan Başkanlığına sunuldu. Listelerde, odanın farklı üyelerinden oluşan ve farklı uzmanlık alanlarını temsil eden isimler yer aldı.

 

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası 16. Olağan Genel Kuruluna götürülmesi gereken önerge de Divan Başkanı Engin AKTAŞ'a teslim edildi. Önergenin okunması ve oy birliği ile kabul edilmesi sonrası tek liste olarak seçime gidilirken Divan Başkanı tarafından gerçekleşen kapanış konuşması ile TMMOB Peyzaj Mimarları Odası Trabzon Şubesi 4. Olağan Genel Kurul Toplantısı sona erdi.

 

Toplantıda, odanın gelecek dönemdeki çalışmaları ve hedefleri hakkında fikir alışverişi de yapıldı.

 


Paylaş: 

Diğer Haberler