Ödemiş Sergisi 16. Yılında

İlki 2004 yılında düzenlenen sergi organizasyonu her yıl Ekim ayında Ödemiş Süs Bitkileri Üreticileri Birliği tarafından düzenleniyor ve bu yıl 16. kez sektörü ağırlayacak.

Ödemiş Sergisi 16. Yılında

Bu yıl 8-11 EKİM 2020 tarihleri arasında 16.sı düzenlenecek, Ödemiş Süs Bitkileri ve Fidancılık Sergisi süs bitkisi üretimi yapan, üretim ve uygulama malzemelerinin satış ve pazarlamasını gerçekleştiren, peyzaj tasarımı, proje ve uygulama hizmeti veren bütün kurum, kuruluş ve şirketleri buluşturuyor. İlki 2004 yılında düzenlenen sergi organizasyonu her yıl Ekim ayında Ödemiş Süs Bitkileri Üreticileri Birliği tarafından düzenleniyor ve bu yıl 16. kez sektörü ağırlayacak.

Yeşil endüstrinin merkezinde Ödemiş Açık Fuar alanında yaklaşık 100 firmanın katılımcı olarak yer aldığı sergide iç pazar arayışımızın muhatabı olan tüm yerel yönetimleri, peyzaj mimarlarını, yapı şirketlerini misafir ettiğimiz gibi dış pazardan tüketicilerin de sergiye katılması hedefleniyor.

Covid-19 tedbirleri kapsamında eksiksiz tüm önlemler alınarak, sosyal mesafe kurallarına uygun sayıda kişi sergi alanına alınıp, stant yerleşimi gerekli mesafe gözetilerek yapılmıştır.

 


Paylaş: 

Diğer Haberler