Erduran Proje Peyzaj ve Mimarlık Sanatı Doğayla Buluşturuyor

Yenilikçi ve özgün tasarımlarıyla dikkat çeken Erduran Proje ve Mimarlık, çevre ve insan sağlığını gözeten sürdürülebilir projeleri hayata geçiriyor. Kuruluşundan bugüne 300’den fazla proje ve uygulamaya imza attı.

Erduran Proje Peyzaj ve Mimarlık Sanatı Doğayla Buluşturuyor

 

Erduran Proje peyzaj ve Mimarlık 2006 yılında kuruldu. Bu yolculuğa ilk başladığı andan itibaren peyzaj mimarlığı, mimarlık ve diğer mühendislik meslek disiplinleri ile birlikte çalışmalarını sürdürüyor.

 

 

erduran

 

 

Projelerinde en uygun çözümleri üretebilmek adına sahip olduğu deneyim ve tecrübeleri, güncel mimari akımlar ve yenilikçi anlayışla sürekli olarak harmanlayarak; ekonomi, ergonomi ve estetik kaygı ile mühendislik alanlarındaki dengeyi sağlayarak, projelerin fark edilebilir ve özgün değerlerle var olmasını için çaba gösteriyor.

 

erduran

 

 

Kazandığı deneyimleri, yenilikçi ve modern bir anlayışla günümüz mimarisine en uygun bakış açısıyla proje süreçlerimize dahil ederken; bugüne dek aynı disiplin anlayışımız ve uzmanlığımız çerçevesinde, Türkiye'nin 45 şehri aşkıın 300'den fazla projeyi üretmenin ve 100'den fazla projeyi de uygulamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyor.

 

erduran

 

Erduran Proje ve Mimarlık, bilimsel ilkeler ve estetik değerler ışığında, kamu kurum ve kuruluşlarıyla birlikte tüm kullanıcıların fayda ve güvenliklerini gözeterek, doğaya saygılı daima, sürdürülebilir projeler üretiyor.

 

erduran

 

Modern ve yaratıcı çizgisinden şaşmadan, Türkiye'de ve dünyada imza attığı kaliteli proje ve uygulamaların güveniyle ülkemizi peyzaj mimarlığı ve mimari alanlarında daima ileri taşıyan öncü bir firma olmayı hedefliyor. Tüm projelerinde estetik kaygı, modern teknolojiler ve çevresel sorumluluğu ön planda tutan bir tarz yansıtıyor.

 

erduran

 

erduran


Paylaş: 

Diğer Haberler