Üniversiteler Kıyasıya Yarıştı

PSB Anatolia Fuarı ve TMMOB Peyzaj Mimarları Odası iş birliğinde gerçekleştirilen Öğrenci Tasarım ve Uygulama Yarışması’na 18 Üniversite’den 108 öğrenci katıldı.

Üniversiteler Kıyasıya Yarıştı

PSB Anatolia Fuarı ve TMMOB Peyzaj Mimarları Odası iş birliğinde gerçekleştirilen Öğrenci Tasarım ve Uygulama Yarışması'na 18 Üniversite'den 108 öğrenci katıldı. Yarışmada Türkiye'nin her bölgesinden peyzaj mimarlığı bölümlerinin üçüncü ve dördüncü sınıf öğrencileri tasarımlarını hayata geçirdi.

 

Öğrenci Tasarım ve Uygulama Yarışması'na; Akdeniz Üniversitesi, Bursa Teknik Üniversitesi, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi, İnönü Üniversitesi, İzmir Demokrasi Üniversitesi, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi, Mustafa Kemal Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa, Karadeniz Teknik Üniversitesi, Kırıkkale Üniversitesi, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi, Uludağ Üniversitesi, Düzce Üniversitesi, Ankara Üniversitesi, Pamukkale Üniversitesi, Atatürk Üniversitesi, Selçuk Üniversitesi, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi katıldı.

 

9 Eylül Cuma günü jüri değerlendirmesi sonucunda ilk üç sırayı alan üniversiteler:

 

1.     Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi

 

2.     Düzce Üniversitesi

 

3.     Pamukkale Üniversitesi

 

 


Paylaş: 

Diğer Haberler