Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Ayşe Ayşin Işıkgece'ye Ziyaret

TÜRKTOB Yönetim Kurulu Başkanı Savaş Akcan ve SÜSBİR Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Dündar, Tarım ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcılığı görevine atanan Ayşe Ayşin Işıkgece'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Ayşe Ayşin Işıkgece'ye Ziyaret

Türkiye Tohumcular Birliği (TÜRKTOB) Yönetim Kurulu Başkanı Savaş Akcan ve Süs Bitkileri Üreticileri Alt Birliği (SÜSBİR) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Dündar, Tarım ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcılığı görevine atanan Ayşe Ayşin Işıkgece'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette tohumculuk ve süs bitkileri sektörünün güncel sorunları ve çözüm yolları gündeme geldi.

TÜRKTOB tarafından yapılan açıklamada; “Toplantıda sorunların çözümü için daha etkin sonuçlar alınması amacıyla Tarım ve Orman Bakanlığı ile iş birliğinin pekiştirilmesi konusunda görüş birliğine varıldı.” denildi.

TÜRKTOB Başkanı Savaş Akcan görüşme sonrası yaptığı açıklamda: "Tarım ve Orman Bakan Yardımcılığı görevine atanan Sayın Ayşe Ayşin Işıkgece'ye hayırlı olsun dileklerinde bulundum. Sayın Işıkgece, bilindiği gibi TİGEM Genel Müdürü görevindeyken de tohumculuk sektörüne en üst seviyede ilgi göstermiş, özel sektörümüz ile etkin iş birliği içinde çalışmıştı. Bitkisel Üretim Genel Müdürlüğünün ve dolayısıyla tohumculuk sektörümüzün kendisinin görev alanında olması bizler için çok büyük avantaj olacak. Sayın Işıkgece'nin yeni görevinde de üstün başarılarının devam edeceğine inancımız tamdır. Sektörümüze hayırlı olsun."


Paylaş: 

Diğer Haberler