ŞEHİTKAMİL PARKLARINDA BAHAR HAZIRLIĞI

Bahar aylarının yaklaşmasıyla birlikte ilçe genelinde bulunan parklarda bakım ve onarım çalışmalarına başlayan Şehitkamil Belediyesi, ayrıca çim yenileme ve ağaç dikme çalışmalarını da sürdürüyor.

ŞEHİTKAMİL PARKLARINDA BAHAR HAZIRLIĞI

ŞEHİTKAMİLDE PARK ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Daha modern ve daha yeşil bir ilçe için çalışmalarını her alanda sürdüren Şehitkamil Belediyesi, Oyuncakistan ve Mahmudiye Parklarında çalışmalarını sürdüren Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, yaptığı çalışmalarla vatandaşın memnuniyetini kazandı. Gazi Mahallesinde bulunan Oyuncakistan Parkında gübreleme ve çim yenileme çalışmalarıyla birlikte bahar ve yaz aylarında park çimlerinin daha yeşil ve daha gür bir şekilde çıktıklarını belirten Gazi Mahallesi Muhtarı Mehmet Yıldız: "Gazi Mahallemiz Gaziantepin imarlı mahallelerinden birisidir. Mahalleme küçük bir katkısı olan herkese teşekkür ediyorum. Burası Oyuncakistan parkı, yaz sezonunda şehrin farklı yerlerinden insanlar gelip gece yarılarına kadar güven içinde oturuyorlar. Mahallemizin hiçbir eksiği yok. Bugün burada gübreleme, ağaç dikimi ve çim yenileme çalışmaları yapılıyor. Bu hizmetlerden dolayı mahallem ve şahsım adına Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğluna teşekkür ediyorum" dedi. 

HİZMETLERİNDEN MEMNUNUZ

Park onarım ve yenileme çalışmalarını beğendiklerini belirten Budak Mahalle Muhtarı Orhan Adanacıoğlu: "Bahar ayları yaklaşıyor, Şehitkamil Belediyemizde Mahmudiye parkımızda iyileştirme çalışmalarını sürdürüyor. Bütün eksikliklerimiz gideriliyor ve giderilmeye devam ediliyor. Belediyemizin çalışmalardan memnunuz. Başkanımız Rıdvan Fadıloğluna bu çalışmalarından ötürü teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu. 


Paylaş: 

Diğer Haberler