RAMAZANDA BAHÇE MARKETE UĞRAMADAN GEÇMEYİN

RAMAZANDA BAHÇE MARKETE UĞRAMADAN GEÇMEYİN

 Sokakta yürürken başımızı kaldırıp çevremize baktığımızda yaşayan, her metrekaresinden çiçekler fışkıran bir İstanbul görüyoruz. Parklarımız, bahçelerimiz, koru ve kavşaklarımız hatta duvarlarımız bile çiçek açmış durumda. Yolarımızı bir tablo gibi süsleyen güller açmaya başladı; pembe, beyaz, sarı hatta alacalı hepsi İstanbul´u o eşsiz renk senfonisiyle etkisi altına alıyor.

  Ramazan ayının gelmesiyle de İstanbul´un sokakları daha da renklenmiş durumda. İstanbullular Ramazan coşkusunu adeta bir renk şöleni eşliğinde yaşıyor. Parklar, bahçeler, yollar çiçek açarken sizlerde salonlarınızı, teras veya bahçelerinizi bu renk şölenine dahil etmeye ne dersiniz?

 

 

 İstanbul Ağaç ve Peyzaj AŞ, İstanbulluları Bahçe Market ve 8 adet satış noktasına ek olarak Ramazan ayına özel Maltepe ve Yenikapı çiçek satış noktalarıyla buluşturuyor. Ramazan ayı boyunca çeşitli etkinliklerin gerçekleşeceği Maltepe ve Yenikapı Ramazan Etkinlik Alanlarında gezerken çiçek satış noktalarımızı ziyaret etmeyi unutmayın.

 

Bahçe Market, her türlü iç ve dış mekan süs bitkisi, yazlık ve kışlık mevsimlik çiçekler, güller, çalı gruplarından, sebze fideleri, meyve fidanları, dekoratif saksılar ve bahçe aletlerine kadar bahçeye yönelik her türlü ürünü, kaliteli ve uygun fiyatla temin edilebileceğiniz şekilde sizlere sunuyor.

Eğer bir bahçeniz varsa, mutlaka Bahçe Market´i ziyaret etmeli, özellikle Ramazan ayında sevdiğiniz kokulu bir çiçeğe bahçenizde yer vermelisiniz. Mis kokulu yasemin, hanımeli, lavanta ya da manolya... Hepsi Bahçe Market ve Satış Noktalarında !

 

     Şayet bir bahçeniz yoksa, sizlerde pencerelerinizin önüne koyacağınız birer saksı ve içine yerleştireceğiniz sardunya, mor salkım ya da papatyalarla da bu renk şölenine dahil olabilirsiniz.

 Merkezi Bahçe Market olmak üzere Florya, Emirgan Korusu, Zincirlikuyu, Hidiv Korusu, Göztepe Parkı ve Karacaahmet ´te çiçek satış noktaları bulunan İstanbul Ağaç ve Peyzaj AŞ sizleri çiçekle ve doğayla buluşturuyor.  Maltepe ve Yenikapı´da açılan yeni çiçek satış noktalarıyla da sizleri Ramazan coşkusunu beraber yaşamaya davet ediyor.

 

 

 


Paylaş: 

Diğer Haberler