PLANT ÖĞRENCİLER İLE SEKTÖRÜ BULUŞTURUYOR

Plant Dergisi Sektörel Değerlendirmeler Konferansı Yalova Üniversitesi Yalova Meslek Yüksek Okulunda yarın başlıyor.

PLANT ÖĞRENCİLER İLE SEKTÖRÜ BULUŞTURUYOR

Plant Dergisi Sektörel Değerlendirmeler başlıyor. Plant Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Dergisinin organize ettiği Peyzaj ve Süs Bitkileri Plant Konferans Plant Dergisi Sektörel Değerlendirmelerin ilki yarın Yalova Üniversitesinde gerçekleşiyor. Ana amacı öğrenciler ile sektör temsilcilerini bir araya getirmek olan Plant Dergisi Sektörel Değerlendirmeler, Türkiyenin dört bir yanındaki üniversite kampüslerini ziyaret edecek.

 

Yalova Üniversitesi

Plant Konferans organizasyonu yarın Yalova Üniversitesinden start veriyor. Plant Dergisi Sektörel Değerlendirmeler Sakarya Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi ile devam edecek.

Yalova Üniversitesi Yalova Meslek Yüksek Okulu Konferans Salonunda yarın saat 14.00da başlayacak olan konferansın moderatörlüğünü Prof. Dr. Refik Alan yapacak. Konferansa konuşmacı olarak İstanbul Ticaret Odası (İTO) 11. Meslek Komitesi Başkanı İsmail Akyol, Yalova Garden Yönetim Kurulu Üyesi Selami Doğancı, SASBÜD Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Okul ve Plant Dergisi İmtiyaz Sahibi H. Remzi Adıyaman katılacak. Konferansa Yalova Üniversitesi Yalova Meslek Yüksek Okulu öğrencileri ve öğretim görevlileri katılacak.

 

Konferanslar devam edecek

Konferans programları 7 Aralık Pazartesi günü Kocaeli Üniversitesi Arslanbey Meslek Yüksek Okulunda devam edecek. Saat 14.00daki program Kocaeli Üniversitesi Arslanbey Meslek Yüksek Okulu D1 Dersliğinde yapılacak. Konferansa konuşmacı olarak İTO 11. Meslek Komitesi Başkanı İsmail Akyol, Prof. Dr. Alaeddin Bobat, İstanbul Ağaç ve Peyzaj AŞ Satın Alma Şefi Abdurrahman Çetinkaya, Plant Dergisi İmtiyaz Sahibi Remzi Adıyaman katılacak.

8 Aralık Salı günü ise Plant Konferans programı Sakarya Üniversitesi Sapanca Meslek Yüksek Okulu Konferans Salonunda saat 14.00da başlayacak. Konferansta İstanbul Ağaç ve Peyzaj AŞ Üretim ve Lojistik Müdürü Barış Şimşek, İTO 11. Meslek Komitesi Başkanı İsmail Akyol, süs bitkileri üreticisi Mustafa Bilgin, Plant Dergisi İmtiyaz Sahibi Remzi Adıyaman konuşmacı olacaklar.

9 Aralık Çarşamba günü saat 12.30da İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Bahçeköy Kampüsü Orman Fakültesi Bahçeköy Kampüsü Konferans Salonunda yapılacak olan konferansa konuşmacı olarak şu isimler katılacak: İstanbul Ağaç ve Peyzaj AŞ Genel Müdürü Murat Ermeydan, İTO 11. Meslek Komitesi Başkanı İsmail Akyol, Yrd. Doç. Dr. Aysel Ulus, Plant Dergisi İmtiyaz Sahibi Remzi Adıyaman.

 

 

 

 


Paylaş: 

Diğer Haberler