PEYZAJ MİMARLARI SÖYLEŞİLERİ

Bu hafta ülkenin farklı şehirlerinde yapılacak olan peyzaj mimarları söyleşileri sektörü buluşturacak.

PEYZAJ MİMARLARI SÖYLEŞİLERİ

 

MUTFAK TARIMI

İstanbul Peyzaj Mimarları Odası İstanbul Şube Başkanı  Murat ERMEYDAN, Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında Üsküdar Belediyesi desteğiyle, Mutfak Tarımı konusunda Bulgurlu Semt Konağı’nda bugün saat 13:30’da söyleşi düzenleyecek.

PEYZAJ MİMARLIĞINDA ÜST ÖLÇEK YAKLAŞIMLARI

On Tasarım’dan Dr. Oktan NALBANTOĞLU, Proje Tasarım Merkezi’nden Engin AKTAŞ, Meta Peyzaj’dan Yılmaz AKTAŞ’ın yapmış olduğu söyleşi bugün saat 13:00’da İstanbul Üniversitesi Cerrah Paşa Orman Fakültesi Diker Binası Konferans Salonunda gerçekleşecek. 13:00 ile 17:00 saatleri arasında yapılacak olan söyleşide, kentsel tasarım süreci, kamusal mekan, kentsel donatılar, yaya mekanları, tasarımda katılımcı pratikler konuları ele alınacak.

PEYZAJ MİMARLIĞINDA SEKTÖREL BOYUT BULUŞMALARI

Peyzaj Yüksek Mimarı Birşen ZONTUR Peyzaj Mimarlığında Sektörel Boyut Buluşmaları kapsamında ISUBÜ Orman Fakültesi Konferans salonunda yarın saat 13:30’da konferans verecek.

PEYZAJ MİMARLARININ DÜNYADAKİ YERİ

Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesinin düzenlemiş olduğu Yağmur Bahçeleri Workshop’u 15 Mart  09:00 ile 18:00 saatleri  arasında düzenlenecek. Program, Dr. Öğr. Üyesi Emrah Yalçınalp’ın konferansıyla başlayacak. Daha sonra alan analizi, öğrenci gruplarının sunum yapması ve tartışma ile sonlanacak.


Paylaş: 

Diğer Haberler