Orman ve Ekosistem Zirvesi Tanıtım Toplantısı Yapıldı

Orman Mühendisleri Odası Sakarya Şubesi’nde Orman ve Ekosistem Zirvesi tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

Orman ve Ekosistem Zirvesi Tanıtım Toplantısı Yapıldı

Orman Mühendisleri Odası Sakarya Şubesi'nde Orman ve Ekosistem Zirvesi tanıtım toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda sektör mensuplarına Orman ve Ekosistem Zirvesi hakkında bilgi verildi. 11-13 Kasım tarihleri arasında Ankara'da yapılacak olan organizasyon fuar, tanıtım toplantıları, konferanslar ve worksoplar gibi birçok etkinliğe ev sahipliği yapacak.

 

Sektör Temsilcileri Katıldı

Süs bitkileri sektör temsilcilerinin katıldığı toplantıya Orman Mühendisleri Sakarya Şube Müdürü Vedat Dilaver, Orman Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Hakkı Güney, Otto Tasarım Kurucusu Erkan Şahin, Plant Dergisi İmtiyaz Sahibi Remzi Adıyaman, SakaryaBir Yönetim Kurulu Başkanı Şamil Tantaoğlu, Sapanca Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Osman Kubilay ve STK üyeleri katıldı. Gerçekleştirilen sunumunun ardından sektör temsilcilerinin soruları yanıtlandı ve çalışmayla alakalı fikir alışverişinde bulunuldu.

 

Uzman İsimler Zirvede

Orman Mühendisleri Odası'nın koordinatörlüğünü yaptığı Zirvede, konu ile ilgili uzman kişilerle bir arada Kamu, Özel Sektör ve Sivil Toplum Kuruluşlarıyla birlikte doğanın, işletmelerin ve milli ekonominin geleceği açısından birçok fikir alışverişi yapılacak, konuşmalar düzenlenecek, eğitimler verilecek ve çözüm önerileri sunulacak.

 

 

Orman ve Ekosistem Zirvesi ve Fuarı

Tarih: 11-12-13 Kasım 2022

Yer: ATO Congresium Ankara

 


Paylaş: 

Diğer Haberler