ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULUYOR

ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULUYOR

PLANT ÖDÜLLERİ

Plant Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Dergisi önderliğinde, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Süs Bitkileri Üreticileri Alt Birliği (SÜSBİR) Peyzaj Mimarları Odası İstanbul Şubesi ve Orta Anadolu İhracatçılar Birliği’nin destekleriyle düzenlenen ‘Plant Ödülleri’ yarışması için geri sayım başladı. 15 Aralık 2014 tarihi itibariyle sona eren başvurularda dergimize çok sayıda proje geldi.

 

JÜRİ TOPLANIYOR

Jüri üyelerinden; İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü kurucu öğretim üyesi Prof. Dr. Ahmet Cengiz Yıldızcı, Ankara Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü eski Başkanı Prof. Dr. Hayran Çelem, Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü Peyzaj Mimarlığı Ana Bilim Dalı Başkanı Profesör Erhan Vecdi Küçükerbaş, sinema sanatçısı uzman ekolog Ediz Hun, İstanbul Peyzaj Mimarları Odası Yönetim Kurulu Üyesi peyzaj yüksek mimarı Yılmaz Aktaş ve Doğa Çiçekçilik Yönetim Kurulu Başkanı ziraat yüksek mühendisi Selami Doğancı 3 Ocak 2015 Cumartesi günü Plant Dergisi’nde düzenlenecek değerlendirme toplantısında bir araya gelecek. Jüri üyeleri gelen onlarca proje arasından alanlarında dereceye girecek olanları belirleyecek.

 

SEKTÖRDE BİR İLK

14 Ocak 2015 Çarşamba günü JW Marriot Otel’de yapılacak görkemli gece için hazırlıklar tamamlanıyor. Başta bakanlar olmak üzere 900 kişilik davetlinin katılacağı gece, sektörde bir ilk olacak.

 

 

 


Paylaş: 

Diğer Haberler