KIRGIZİSTAN HEYETİ AĞAÇ AŞ.Yİ ZİYARET ETTİ

Türk dünyası Belediyeler Birliği (TDBB)’nin, TİKA işbirliğiyle 17- 30 Mayıs 2015 tarihleri arasında, Kırgızistan’dan 16 yerel yönetim uzmanı ağaç aşyi ziyaret etti.

KIRGIZİSTAN HEYETİ AĞAÇ AŞ.Yİ ZİYARET ETTİ

Türk dünyası Belediyeler Birliği (TDBB)nin, TİKA işbirliğiyle 17- 30 Mayıs 2015 tarihleri arasında, Kırgızistandan 16 yerel yönetim uzmanının katılımı ile gerçekleşen, "Yerel Yönetimlerde Vergi ve Yeşil Alan Uygulamaları" konulu uygulamalı teknik gezi kapsamında bugün Kırgızistan Heyeti İstanbul Ağaç ve Peyzaj AŞdeydi.

İki hafta boyunca İstanbul ve Kocaelide devam eden program kapsamında, Kırgızistandan TDBB üyesi Bişkek, Batken, Celal-Abad, Isıkgöl, Narın ve Talas belediyelerinin ilgili birimlerinden 16 yönetici ve uzmanın bulunduğu heyete İstanbul Ağaç ve Peyzaj AŞ Genel Müdür Yardımcısı Faruk Kacır tarafından İstanbuldaki yeşil alan çalışmalarını anlatan bir sunum yapıldı. Sunum ve Genel tanıtım toplantısına İnsan Kaynakları Müdürü Ümit Şahbaz, Üretim Lojistik Müdürü Barış Şişman, Mevsimlik Çiçek Üretim Şefi Cengiz Çelik, Alibeyköy fidanlık şefi Kerem Celil Uzunlar, Reklam Halkla İlişkiler Şefi Zinet Kütük katıldı.

Heyet ile beraber Alibeyköy fidanlığı ve Bahçe Markette teknik gezi yapıldı. Fidanlık çalışmaları, toprak üretim tesisi hakkında teknik bilgi verildi. 

İstanbul Ağaç ve Peyzaj AŞ Genel Müdür Yardımcısı Faruk Kacır tarafından kendilerine "Geçmişten Günümüze İstanbul Laleleri" adlı eser hediye edildi.


Paylaş: 

Diğer Haberler