İZMİR OTOYOLU BEYTAŞ PEYZAJA EMANET

Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu’nun Manisa-İzmir kesimi iki önemli nokta peyzaj projesi çalışmaları Beytaş Peyzaj tarafından yürütülüyor.

İZMİR OTOYOLU BEYTAŞ PEYZAJA EMANET

1991 yılında kurulmuş olan Beytaş Peyzaj, bugüne kadar Türkiye çapında peyzaj mimarlığının her dalında hizmet verdi. Değerli projelere imza atan Beytaş Peyzaj, son dönemin en önemli projelerinden olan İstanbul-İzmir otobanında peyzaj uygulama çalışmalarına devam ediyor. Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu’nun Manisa-İzmir kesimi peyzaj projesi çalışmaları Beytaş Peyzaj tarafından yürütülüyor. Bunun dışında Antakya Palladium AVM projesi gibi büyük alışveriş merkezi projelerinde, birçok belediyenin peyzaj işlerinde, bitki satışı ve uygulamalarında da yer aldı.

 

 

OTOYOL ÇALIŞMALARI

 

Özaltın İnşaat Ticaret ve Sanayi A.Ş. ve Özaltın Makyol adi ortaklığı tarafından inşaatı yapılan Gebze-Orhangazi-İzmir otoyolu Kırkağaç - Manisa kesimi 317+284 / 363+450’inci kilometreleri arasındaki peyzaj çalışmaları özverili şekilde Beytaş Peyzaj firması tarafından yapılıyor. Beytaş Peyzaj aynı zamanda Gebze-Orhangazi-İzmir otoyolu Manisa – İzmir kesimi düşüm olukları döşenmesi işini de yürütüyor.

 

 

ÇEVRE KOŞULLARINA UYGUN

 

Teknolojik yeniliklerle yürütülen otoyoldaki peyzaj işleri profesyonel bir ekip tarafından sürdürülüyor. Beytaş Peyzaj Firma Sahibi Hakan Altuntaş, çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini ve çalışmaların kısa zamanda tamamlanacağını söyledi. Teknolojik yenilikleri yakından takip ederek iş güvenliğine ve çevre koşullarına uygun çalışma ortamında yüksek kalite standartlarından hizmet verdiklerini söyledi. Otoyoldaki çalışmalar kapsamında ağaçlandırma, sulama sistemleri ve yer örtücü işleri yapılıyor. Bitkilendirme, sulama ve bakım işleri yapılıyor. Proje kapsamında teknik personel dışında minimum 50 kişilik bir ekip tarafından çalışmalar yürütülüyor.

 

 

ANTAKYA PALLADIUM AVM PROJESİ

 

Beytaş Peyzaj, Hatay Antakya’da Palladium AVM’nin peyzaj projesini tamamladı. 2013 yılında Hatay’ın Antakya ilçesinde yapılmış olan ve Nida İnşaat AŞ’nin yükleniciliğini üstlendiği Palladium AVM’nin yapısal, bitkisel, sulama ve havuz imalatları özverili bir şekilde tamamlanmıştır. Proje dahilinde 3.330 m² alanda iç mekan ve dış mekan uygulaması yapıldı.

 

 

BEYTAŞ’IN REFERANSLARI

 

Bugüne kadar bilgi, güven, istikrar, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışıyla iş yapan Beytaş Peyzaj; peyzaj projelendirme, peyzaj uygulama, periyodik bakım, peyzaj danışmanlık, sulama sistemleri (yağmurlama / damlama), süs havuzu ile çim uygulamaları ve bakımı alanında hizmetler veriyor. Beytaş Peyzaj; Balıkesir Havaalanı kule etrafı peyzaj uygulaması, Iğdır Havaalanı projesi, Zenium-1 İstanbul Data Center peyzaj projesi, Antakya Palladium AVM, Ankara Gimart AVM, Gaziantep Primemall AVM, Hatay Reyhanlı Belediyesi Tayfur Sökmen Spor Stadı, Kayseri Havaalanı 12. Hava Ulaştırma Ana Üst Komutanlığı Lojmanı gibi Türkiye’nin dört bir tarafından farklı peyzaj proje uygulamaları yaptı.

 

 

DEVAM EDEN PROJELER

 

Beytaş Peyzaj firmasının devam eden Gebze-Orhangazi-İzmir otoyolu projesi dışında Antakya Belediyesi ve Reyhanlı Belediyesi başta olmak üzere çeşitli belediyelerle bitki satışı ve uygulama konusunda hizmet vermeye devam ediyor. Firmanın devam eden belli başlı projeleri ise şöyle sıralanabilir; Reyhanlı Belediyesi parkları, Antakya Belediyesi parkları, Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü peyzaj uygulaması, Erzincan Havalimanı VIP Binası peyzaj işleri…

Landscape project works of two important points of Manisa-İzmir section of Gebze-Orhangazi-İzmir highway are carried out by Beytaş Landscape Co.


Paylaş: 

Diğer Haberler