İSTANBUL, MEİLLAND GÜLLERİ İLE DAHA RENKLİ

İSTANBUL, MEİLLAND GÜLLERİ İLE DAHA RENKLİ

 

İstanbulu ağaç ve çiçekle buluşturan İstanbul Ağaç ve Peyzaj A.Ş., güzelliği dünyaca ünlü Meilland Gülleri ile şehri renklendirmeye devam ediyor.

 

MEİLLAND GÜLLERİ

Yaz mevsiminin gelmesiyle İstanbulun sokakları, caddeleri, park ve bahçeleri çiçeklerle bezendi. Bu çiçeklerden en çok ilgi çekense; sevmenin ve sevginin simgesi, eşsiz güzellikteki bol katmerli çiçekleriyle dünyaca ünlü Meilland Güllü oldu. Şehir peyzajındaki asil ve gösterişli duruşuyla Meilland Gülleri İstanbulu etkisi altına aldı.

 

PEYZAJ İÇİN

Bakımı kolay, çabuk yayılan, bol çiçek açan, yılın 8 ayı çiçekli kalabilen, kuraklığa, egzoz gazına, toza ve -35 ile +50 derece sıcaklığa dayanıklı, verimsiz topraklarda zorlanmadan yetişebilen Meilland Güllü, şehir peyzajı için en elverişli bitkilerden biri.  

 

YERLİ ÜRETİM

Türkiyedeki üretim ve satış hakkı sadece İstanbul Ağaç ve Peyzaj A.Ş.ye ait olan dünyaca ünlü Meilland Gülleri Adapazarı Pamukova ve Geyve köyleri ile Bursa Yenişehirde yerli üreticiler tarafından üretiliyor. Geçtiğimiz yıl Bursa ve Adapazarındaki yerli üreticilerden 1.208.645 adet Meilland Gülü alınarak, 781.900 adeti İstanbul peyzajında kullanıldı.

 

DAHA RENKLİ

İstanbul; büyülü güzelliğiyle, mis kokulu katmerli çiçekleriyle şehir hayatına farklı dokunuşlar katan Meilland Gülleri ile bu yaz daha renkli olacak. Sadece Ağaç ve Peyzaj A.Ş. Bahçe Market ve satış noktalarından temin edilebilen Meilland Gülleri ile sizde parklarınızı, yol ve kavşaklarınızı, balkonunuzu ya da bahçenizi süsleyebilirsiniz.

 

Meilland Gülleri Satış Noktaları:

Alibeyköy Fidanlığı: 

Bahçe Market

Güzeltepe Mah. Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No:33 Eyüp /İstanbul

Pendik Fidanlığı:

Güllübağlar Mh. Okul Sk. No: 8 Pendik /İstanbul

Florya Satış Noktası:

Florya Sosyal Tesisler Yerleşkesi Florya/ Bakırköy

Emirgan Satış Noktası:

Emirgan Korusu Emirgan /Sarıyer

Zincirlikuyu Satış Noktası:

Zincirlikuyu Mezarlığı Büyükdere Cd. Levent/Şişli

Göztepe Satış Noktası:

Bağdat Caddesi Göztepe 60. Yıl Parkı Göztepe /Kadıköy

Hıdiv Satış Noktası:

Çubuklu Mah. Hekimler Sitesi Cd. Hıdiv Kasrı Ana Girişi Kavacık/ Beykoz

Karacaahmet Satış Noktası:

Karacaahmet Mezarlığı Tunusbağı Cd. Zeynepkamil /Üsküdar

 

 

 

Istanbul Agac ve Peyzaj A.S. which brings together Istanbul with trees and flowers continues to coloring the city with world famous Meilland Roses. These roses which exclusivity of production and sales belongs to only Agac ve Peyzaj AS are produced by local growers in Adapazarı, Pamukova and Geyve villages and also Yenişehir villages of Bursa district.

 


Paylaş: 

Diğer Haberler