Her Gün Yemyeşil, Bir Ömür Yemyeşil

Wiola Garden Center, toplam 9 bin m2‘lik bitki üssünde tüm ürünleri özenle seçiliyor, müşteri memnuniyetini ön planda tutularak satışa sunuyor.

Her Gün Yemyeşil, Bir Ömür Yemyeşil

Doğanın kucağındaki binbir güzelliği ve rengi şehrin ortasına taşıdık.” diyerek farklı bir konseptte faaliyetine başlayan Wiola Garden Center doğaseverlerin büyük ilgisiyle karşılaştı.

Gürçam Fidancılık tarafından hayata geçirilen Wiola Garden Center 1 Haziran’da kapılarını açtı. Büyükçekmece Güzelce’de faaliyete başlayan Wiola Garden Center farklı konseptiyle kısa zamanda bölgenin ve İstanbul’un gözde bahçe mağazalarından biri haline geldi, yeşili, çiçeği, doğayı sevenlerin ilgi odağı oldu.

Uzun yıllardır bitki üretimi, toptan ve perakende bitki satışı, peyzaj proje geliştirme ve uygulama sahalarında uzmanlaşmış olan Gürçam Fidancılık’ın Türkiye’de bir benzeri olmayan bir bahçe market mağazası oluşturma niyetiyle başladı her şey. Çevreye duyarlı, estetik, fonksiyonel ve ekonomik bir bahçe market mağazasıyla doğaseverlerin buluşacağı, insanların hayatlarına daha fazla yeşilin girmesini sağlayacak bir konsept oluşturuldu. Bünyesinde çalışan danışmanlarıyla, ürün satışından daha çok insanların hayatında yeşilin, bitkinin, doğanın olmasını sağlayacak bir yaşam felsefesi ön planda tutuluyor. Hayata değer katmak, doğayla barışık, yemyeşil bir hayatı seven nesillerin dünyayı güzelleştireceğine inanan bir kurumun farklılıkları sadece bunlar değil elbette.

Projenin fikir babası İsmail Korucu; “Wioala’nın doğadaki her bitkiyle benzeşen bir yönü, doğadaki her bitki için anlatacak çok öyküsü var. Daha iyi bir çevre, daha yaşanabilir bir dünya için yeşili ve doğayı sevenlerin buluştuğu bir market oluşturduk. Çünkü inanıyoruz ki; insanın yaşam kalitesi ve konforu doğaya yakın oldukça artar. Wiola Garden Center sadece pencerelerinizi değil, hayatınızı doğaya açabilmeniz için var.” diyerek çok yakın bir zamanda Wiola’nın önce İstanbul’un 4 bölgesinde daha, sonrasında da Türkiye’nin birçok ilinde zincir mağaza konseptiyle hizmet vereceğini söyledi.

Toplam 9 bin m2 alandan oluşan Wiola Garden Center bitki üssünde tüm ürünler özenle seçiliyor, müşteri memnuniyeti ön planda tutularak satışa sunuluyor. Yüksek adetli bitki ve ürün alımlarında kurumsal satış departmanıyla irtibata geçip, projeye uygun danışmanlık hizmetlerinden faydalanmak mümkün. Wiola’da, 16 personelle, bitkilerle ilgili her türlü soruya da kolayca çözüm bulabilecek bir yapılanma oluşturulmuş.

  

Wiola’da, iç ve dış mekan bitkileri, şoklanmış güller, kaktüs ve sukulent bitkileri, saksı ve dekoratif ürünler, toprak, torf, bitki besinleri, cüruf, gübre çeşitleri, bahçe aletleri, bahçe depolama çözümleri, bahçe muslukları, sulama sistemleri yanında bahçe mobilyaları ve barbekü çeşitlerini bulabilmek mümkün. Yerli ve ithal ürünler yanında özel tasarım ürünlere de raflarında yer veren Wiola Garden Center, küçük üreticilerin ve kadınların geliştirdiği ürünlerin satışıyla da başlangıç safhasındaki girişimcileri de destekliyor.

Kısa zamanda büyük ilgili gören Wiola Garden Center’ın Genel Müdürü Burcu Oğuz; “Hızlı, yenilikçi ve rekabetçi bir kurum oluşturduk. Farklıyız, Wiola menekşe gibi taptaze ve neşeli; her zaman yeni ürünlerle ve yakın ilgimizle karşınızdayız. Böğürtlen’in tadı kadar yoğun, ayrıcalıklı ve keyifli!.. Neden olmasın ki? Hayallerini sınırsız yaşayanlar için özel ürünlerimizle, güzel fikirlerimizle bizde farklıyız. Meşe ağaçları gibi ağır ve vakur bir seçkinlikte, onlar gibi kalıcı ve eksiksiz. Aradığınız her şeyi burada bulabilmeniz için artık hayatınızda Wiola Garden Center var.” dedi. Yakın bir zamanda internet üzerinden e-satış sistemini de planlayan Wiola Garden Center bu alanda da farklılığını, geliştirdiği çözümlerle ortaya koyacak.

 


Paylaş: 

Diğer Haberler