ÇALIŞMA SİSTEMİNİ BASİTE İNDİRGEYEN MAKİNE CALZAVARA

Kanat Group güvencesiyle Türkiye pazarında son tüketiciye hizmet veren Calzavara’nın tüm makine ve ekipmanları artık tasarım olarak daha estetik, daha hafif, daha verimli ve daha hızlı.

ÇALIŞMA SİSTEMİNİ  BASİTE İNDİRGEYEN  MAKİNE CALZAVARA

Vizyonu ve yelpazesi geniş uluslararası misyona sahip Kanat Group, kuruluş yılı olan 1996dan bu yana peyzaj, tasarım, proje, inşaat, lojistik ve makine sektöründe hizmet vermeye devam ediyor.

Kanat Group saksılama, Viyol doldurma, tohumlama; fide dikim ve toprak işleme makinelerinde Calzavara ile hizmet vermekte. Murat Gül, Kanat Groupun dününü, yarınını ve yeni çalışmalarını anlattı.

Calzavara makinenin çalışma prensipleriyle üreticinin ihtiyacına cevap verdiğini belirten Gül, "Makinelerin çalışma prensipleri ve üreticilerin ihtiyacına yönelik üretim yapabilmesi ile fark yaratan Calzavara, ürettiği makinelerin ekonomik yapısı ile de fide üreticileri, mevsimlik bitki yetiştiricileri, çalı ve ağaç grubu üreticileri için de dikkat çeken bir üretim hattına sahiptir" dedi.

Gül, şunları söyledi: "Çalışma sistemlerini basite indirgeyen Calzavara, Kanat Group güvencesiyle Türkiye pazarında son kullanıcıya Türkçe ara yüzler de sunarak makine kullanımını kolaylaştırmaktadır."

 

 

 

1.      Kanat Group hakkında genel bilgi verebilir misiniz? Kanat Groupun kuruluş hikayesi nedir?

 

Kanat Group 1996 yılında kurulmuş, branşında uzman ekipleri ile taşımacılık, peyzaj tasarım-uygulama, RAİNBOW çocuk oyun grupları ile verdiği estetik ve kaliteli hizmetin yanı sıra, temsilcisi olduğu, alanında uzman makine markaları ile satış ve satış sonrası hizmetlerin bütününü sunan bir oluşumdur. Kanat Group, misyonu ürün yelpazesi ile örtüşen, uluslararası vizyona sahip bir firmadır. Lider İtalyan markalarının temsilciliğini yapan Kanat Group, bilindiği üzere fidan söküm makinelerinde PAZZAGLİA, çok amaçlı kompakt iş makinelerinde MULTİONE, bitki yetiştiricilerine yönelik üretim makinelerinde ise CALZAVARA ile hizmet vermektedir.

Hikayesine gelince; Kurucu Peyzaj Mimarı İlter KANATın her işletme sahibi gibi hayallerinden inşa ettiği bir yapı karşımıza çıkmaktadır. Kanat Group her geçen gün yeni bir hayalin peşinde kendinden emin adımlarla, sektörde ihtiyaç duyulan mekanizasyona yönelik hizmetleri ile öne çıkmaktadır.

 

2.      Kanat Groupun gelecek vizyonu nedir?

 

Geçmişinden bugününe gelirken edindiği tecrübeleri ve kazanımlarını her şeyin önünde bir değer sayarak gerek sektörden gerekse yakın ilgi alanlarında makineleşmeye ve toplam faydaya yönelik adımlar atarak kuruluş vizyonundan taviz vermeden her geçen gün kendini yenilemek ve taze kalmak diye özetlenebilir.

 

 

TÜRKÇE ARA YÜZLER

 

 

3.      Kanat Groupun peyzaj ve süs bitkiciliği sektöründeki yatırımları nelerdir?

 

Kanat Group yatırımını özellikle araştırma ve geliştirmeye yöneltmiş ve Dünyanın her yerindeki fuarları, konusunda uzman üreticileri yakın ilişkiler ile takip edip bu yeniliklerin ülkemize kazandırılması yönünde elini güçlendirmektedir.

 

4.      Fide dikim ve toprak işleme makineleri Calvazara hakkında geniş bilgi verir misiniz? Calzavaranın üreticiye en büyük avantajı nedir? Calzavaranın özellikleri nelerdir?

 

Calzavara, üretim makineleri içinde 36 yıllık geçmişi ile kendini yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile kanıtlamış İtalyanın konusunda uzman makine üreticilerinden biridir. Üretimini yaptıkları ürün gruplarını her kesimin ihtiyacını karşılayacak farklı tipte saksı dolum makineleri,  viyol dolum makineleri, çeşitli tohum atma makineleri, toprak parçalama, karışım hazırlama üniteleri ve son sistem torf açma makinesi gibi birbirine entegre çalışabilen makine grupları diye adlandırabiliriz. Üreticilerin ihtiyacı ve taleplerine yönelik makine parkı da kurabilmektedir. Makinelerin çalışma prensipleri ve üreticilerin ihtiyacına yönelik üretim yapabilmesi ile fark yaratan Calzavara, ürettiği makinelerin ekonomik yapısı ile de fide üreticileri, mevsimlik bitki yetiştiricileri, çalı ve ağaç grubu üreticileri için de dikkat çeken bir üretim hattına sahiptir.

Çalışma sistemlerini basite indirgeyen Calzavara, Kanat Group güvencesiyle Türkiye pazarında son kullanıcıya Türkçe ara yüzler de sunarak makine kullanımını kolaylaştırmaktadır. Makine kurulum ve işletmeye almada hızlı hareketleri ile tanınan Kanat Makine, Calzavara ile kanatlarını daha yükseğe açmaktadır.

Üreticilerin ihtiyaçlarından yola çıkarak sektöre yıllarını veren Calzavaranın tüm makine ve ekipmanları tasarım olarak daha estetik, daha hafif, daha verimli ve daha hızlıdır.

 

 


Mr. Murat Gül from Kanat Group mentioned that ‘Calzavara also draws attention by the economic structure of their machines to the seedlings producers, seasonal plant breeders, shrubs and tree cultivators. 


Paylaş: 

Diğer Haberler