BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ ÖRNEK OLUYOR

BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ ÖRNEK OLUYOR

YENİ PARKLAR İLE HEM DİNLENCE HEM EĞLENCE...

Beylikdüzü Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, ilçeye yeni parklar kazandırmak için kolları sıvadı. Adnan Kahveci ve Yakuplu Mahallelerinde belirlenen yeşil alanlarda başlanan park yapım çalışmaları hızla sürüyor.

Beylikdüzü Belediyesi; vatandaşların rahatlıkla dinlenebileceği, çocuklarınsa gönüllerince eğlenebileceği yeni park çalışmalarına başladı. Adnan Kahveci Mahallesi İlim Sokak ve Kalkan Sokak üzerinde bulunan yeşil alanlara konumlandırılacak parkların yapımı sürüyor. Ayrıca Yakuplu Mahallesi 194. Sokakta da park çalışmaları tamamlanmak üzere. Parklar, çocukların güvenli bir şekilde oyun gruplarından faydalanabileceği, ebeveynlerin ise yeşil bir ortam içinde keyifli vakit geçirebileceği donanımları içinde barındıracak.

Büyük Emek, Maksimum Memnuniyet...

 

İlçeyi dönüştürmek ve yaşam standartlarını yükseltmek adına yeni girişimlerde bulunmaya devam edeceklerini belirten Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Yaklaşık  9 bin 100 m² yeşil alanı park haline dönüştürerek hem vatandaşımızın talep ve isteklerine cevap vermek, hem de çocuklarımızın sosyalleşebilmesi için ortamlar oluşturmaktayız. Örnek ilçelerden biri olma yolunda hızla ilerleyeceğiz. Beylikdüzünde büyük bir hassasiyetle çalışarak semtimizde yaşayan vatandaşımızın maksimum düzeyde memnuniyetini sağlamak amacıyla emek sarf edeceğiz" diye konuştu.


Paylaş: 

Diğer Haberler