AIPH VE BIE YETKİLİLERİ ANTALYADA

AIPH VE BIE YETKİLİLERİ ANTALYADA

Uluslararası Sergiler Bürosu (BIE) Uluslararası Sergiler Sorumlusu Anca Anghel, AIPH Yenilik Koruma Başkanı Bernard Oosterom ve AIPH Genel Sekreteri Tim Briercliffe, Antalyaya üç günlük ziyarette bulundu.

EXPO 2016 Antalya çalışmalarını yerinde görmek amacıyla gelen heyet, EXPO 2016Antalya Ajansı Genel Sekreteri Selami Gülay başkanlığında düzenlenen toplantılarda yapılan çalışmalarla alakalı bilgi aldı, meydanda incelemeler yaptı. EXPO 2016 Antalyaalanında yapılan yatırımlar, şehirde yapılan çalışmalar, bütçe ve finansman, tanıtım, dış ilişkiler gibi Ajans bünyesinde yapılan tüm çalışmalarla alakalı bilgi meydan BIE ve AIPH yöneticileri ile düzenlenen toplantılara AIPHte Türkiyeyi temsil eden OsmanBağdatlıoğlu da katıldı.

Heyet, EXPO 2016 Antalya alanını ve Abdurrahmanlar Beldesinde bulunan ve EXPO 2016 Antalya alanına dikilecek ağaçların depolandığı alanı da ziyaret ederek, çalışmaları yerinde inceledi.

EXPO 2016 Antalya Ajansı Genel Sekreteri Selami Gülay, BIE ve AIPHın incelemelerinin rutin olduğunu ve etkin geçtiğini söyledi. Gülay, BIE ve AIPH yetkililerinin, Antalyadan olumlu izlenimlerle döndüklerini, açılışa doğru zaman ilerledikçe bu tür ziyaretlerin daha da sıklaşabileceğini söyledi.    


Paylaş: 

Diğer Haberler