Ağaçlandırma İşbirliği Protokolü İmzalandı

Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü ile Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası arasında “Ağaçlandırma İşbirliği Protokolü” imzalandı.

Ağaçlandırma İşbirliği Protokolü İmzalandı

Ülkemiz genelinde yürütülen ağaçlandırma çalışmaları ve erozyonla mücadele kapsamında; Yeni ormanlık alanların tesis edilmesi, ağaçlandırma konularında kamuoyu bilincinin arttırılması, vatandaşlarımızın ağaç ve orman sevgisinin geliştirilmesi amacı ile Sakarya Orman Bölge Müdürü Ziya Polat ile SATSO Başkanı Akgün Altuğ ''Ağaçlandırma İşbirliği Protokolü''nü birlikte imzaladılar.

 

İmzalanan protokol kapsamında, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, katkılarından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Orman Bölge Müdürü Ziya Polat'a teşekkür etti. Orman Bölge Müdürü Ziya Polat, imzalanan Ağaçlandırma İşbirliği Protokolü'nün ülkemize ve bölgemize hayırlı olması temennilerinde bulundu.

 

Bölge Müdürü Ziya Polat tarafından Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ'a 11.11.2022 Milli Ağaçlandırma Günü kapsamında Adapazarı İşletme Müdürlüğü sahasında hazırlanan #TürkiyeYüzyılınaNefes çalışmamızın tablosu hediye edildi.​

 


Paylaş: 

Diğer Haberler