4.BİTKİ ISLAHI PAZAR PROJESİ

29 kasım 2019 tarihinde Growtech Eurasia Fuarının 3. günü 4. Bitki Islahı Proje Pazarı Antalya ANFAŞ EXPO CENTER büyük salon da gerçekleşecek

4.BİTKİ ISLAHI PAZAR PROJESİ

29 kasım 2019 tarihinde Growtech Eurasia Fuarının 3. günü 4. Bitki Islahı Proje Pazarı Antalya ANFAŞ EXPO CENTER büyük salon da gerçekleşecek.
29 kasım 2019 tarihinde Growtech Eurasia Fuarının 3.günü 4.Bitki Islahı Proje Pazarı Antalya ANFAŞ EXPO CENTER büyük salon da gerçekleşecek. Fuar  Türkiye Tohumcular Birliği (TÜRKTOB), Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO)Akdeniz Üniversitesi, Akdeniz Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi(,TTO),Growtech Eurasia iş birliği ile ulusal olarak düzenlenecektir. Bitki Islahı Proje Pazarı (BIPP)’nda önceki yıllarda olduğu gibi Araştırma Enstitüleri ve Üniversitelerden gelen ıslah projeleri firmalar ile buluşturulacak ve Ar-Ge iş birlikleri için çalışmalara başlanacaktır.Ödüllü gerçekleşecek olan bu fuara ıslah çalışmasının herhangi bir aşamasındaki fikri, projesi olanlar katılım sağlayabilecek. Etkinlik sırasında sektörle ilgili birçok firmayla tanışma ve ödüllerden yararlanılabilecek. Fuara son başvuru tarihi 30 Ekim 2019 tarihinde son bulucak.


Paylaş: 

Diğer Haberler