DORUK PEYZAJ BÜTÜN COĞRAFİ KOŞULLARDA UYGULAMA

Ankara’nın saygın firmalarından Doruk Peyzaj, ürün gamındaki çeşitlilik ve kalitesiyle bütün coğrafi koşullarda uygulama yapabilmekte, her türlü iklim koşullarına uygun bitki ve materyaller temin ediyor.

 DORUK PEYZAJ  BÜTÜN COĞRAFİ KOŞULLARDA UYGULAMA

Ankaranın saygın firmalarından olan Doruk Peyzaj; kuruluşu olan 2001 yılından bu yana iç ve dış mekan süs bitkilerinde yüksek kaliteyi müşterilerinin memnuniyetine sunuyor. Doruk Peyzaj ilkeli, güvenilir, dürüst ve etkili müşteri ilişkileriyle çevreye ve insana dost yaklaşımlarla sağladığı güveni tedarikçileri ve çalışanlarının memnuniyetiyle birleştirerek, müşteri memnuniyeti ve devamlılığı sağlamaktadır.

Doruk Peyzaj firması 2001 yılında proje ve uygulama faaliyetleriyle sektöre hızlı bir giriş yaptı. Daha sonra, 2006 yılında, Doruk Peyzaj faaliyet alanını üretim çalışmaları ve showroom açarak genişletiyor. Geçen yıllar içerisinde Doruk Peyzajı sektörde bir marka haline getirmeyi başarmanın haklı gururunu yaşadıklarını ifade eden Doruk Peyzaj Kurucusu Selim Gündüz, bundan sonraki hedeflerinin firmanın marka değerini koruyarak bizleri biz yapan değerlerin önüne geçmeden ticari ahlakımızla yolumuza devam etmektir dedi.

 

 

TÜM COĞRAFİ KOŞULLARDA UYGULAMA YAPILIYOR

 

Firma olarak bütün Türkiyede bütün coğrafi koşullarda uygulama yapma kabiliyetine sahip olduklarını belirten Doruk Peyzaj firma sahibi Selim Gündüz, "Firmamızda bütün coğrafi koşullarda uygulama yapılabilmekte, her türlü iklim koşullarına uygun bitki ve materyaller temin edilmektedir" dedi. Doruk Peyzaj olarak özel konutlar, ticaret alanları, sosyal tesisler, oteller ve bunun gibi alanların peyzaj uygulamaları ve bitki ihtiyacını karşıladıklarını anlatan Gündüz, şunları paylaştı: Hedef kitlemizi büyük oranda özel teşebbüs oluşturmakta; bunun yanında kamu kurumları ve yurt dışı talepler de karşılanmaktadır.

 

 

ÜLKEMİZ VARSA BİZLER VARIZ

 

 

16 yıldır emin adımlarla ilerlediklerini ve artık sektörde bir marka haline geldiklerini söyleyen Gündüz, bundan sonra da Doruk Peyzajın emin adımlarla yoluna devam edeceğini ifade etti. Gündüz, "Bizi biz yapan değerlerin önüne geçmeden, onlarla birlikte yolumuza devam etmek ticari ahlakımızın gereğidir. Başarının altında yatan asıl gerçek emekçilerimiz, tüketicilerimiz ve her şeyden önemlisi bu güzel ülkemizdir. Ülkemiz varsa bizler varız. Varlığımızı devam ettirmek için elimizden gelenin fazlasını yapmak durumundayız. Sahip olduğumuz bu gerçek değerledin kıymetini bilerek geçmişten geleceğe bir köprü kurmalıyız. Tüm halkımızın üreterek onurlu bir yaşam sürmelerini temenni ediyorum" diye konuştu. 


Paylaş: 

Diğer Haberler