ZÜMRÜT ÇİM BAYİLERİNİ AĞIRLADI

ZÜMRÜT ÇİM BAYİLERİNİ AĞIRLADI

Sakarya Arifiye, Beşköprü ve Çaykışlada üretim yapan Zümrüt Çim, Ankara ve İstanbuldan gelen misafirlerine bayi bilgilendirme toplantısı ve ‘bahara merhaba yemeği düzenledi.

 

BAYİ TOPLANTISI

Sakarya Arifiye, Beşköprü ve Çaykışlada üretim yapan Zümrüt Çim, bayi bilgilendirme toplantısı ve ‘bahara merhaba yemeği düzenledi. Zümrüt Çim Genel Müdürü Zahit Şahin, Ankara ve İstanbuldan gelen misafirlerine öncelikli olarak çalışanlarını tanıttı. Genel Müdür Yardımcısı Hüseyin Balta, Üretim Sorumlusu Mehmet Çoker, Satış Sorumlusu Salih Ertürk, Lojistik Sorumlusu Gamze Şahin, Müşteri İlişkileri Ayfer Ateşin görev yaptığını söyleyen Şahin, ekibiyle birlikte en iyi hizmeti vermek için çalıştıklarını söyledi.

 

ŞAHİN, BİLGİ VERDİ

27 Nisan Pazar günü Zümrüt Çimde bir araya gelen bayiler, ilk olarak Zümrüt Çimin malzeme deposunu ziyaret etti. Genel Müdür Zahit Şahin, depodaki malzemelerin nerede ve hangi amaçla kullanıldığı ile ilgili bilgi verdi. Bayi heyeti daha sonra Genel Müdür Şahin önderliğinde Zümrüt Çim Beşköprü Üretim Tesislerini ziyaret etti. Burada bayi temsilcilerine çim üretimi ve bakımı ile ilgili bilgi veren Şahin, gelen soruları da cevaplandırdı. Şahin, Justinianus Köprüsü yanında bulanan üretim alanlarında konuklarını ağırlarken, tarihi köprü ile ilgili de bilgi verdi.

 

‘KALİTE BİR BÜTÜNDÜR

Son olarak Sapanca Natürköy Restaurantta misafirlerine yemek ikramında bulunan Zahit Şahin, toplantı ile ilgili yaptığı genel konuşmada şunları söyledi: "Hazır çim çok iyi bir uygulama ancak, yanlış üretim nedeniyle sonuç çok kötü olabiliyor. Mesela yanlış tohum karışımı, uygun olmayan toprak, yanlış toprak işleme, kötü tesviye, yanlış ekim metodu, yanlış bakım, hasat sonrası uzun süre bekleme vs. nedeniyle kötü sonuç çıkabilmektedir. Eski olan tohumdan ekim metodu tekrar uygulanır hale geldi. 2005 yılında çıktığımız yolda, müşterilerimizin bu sıkıntılarını gördük. Kalitenin toplam ve bir bütün olduğunu gördük. Bu doğrultuda ekipman yatırımıyla beraber personel yatırımı yaptık. Önceliğimiz sağlam ekip oluşturmak. İki yıldır bünyemizde iş garantili kurslar düzenliyoruz. Amacımız sağlıklı büyümektir. Sağlıklı bir vücut için sağlam beyin gerekir. Başta da söylediğim gibi, kalite bir bütündür."

 

DAĞITIM MERKEZİ KURULDU

"Ürünün her aşamasında, ekimden hasada, hasattan bahçeye ininceye kadar hatta bahçede yıllarca kaldığı süreçte olası her detayı düşünüyoruz ve bu doğrultuda kendimizi yeniliyoruz. Bu sabah üretim alanımızı gezerken hepinizin ortak görüşü olan, ‘arazinin her bir köşesindeki çimler hep aynı bu detayın ürünüdür. Şimdi de satışlarınıza çığır açacak İstanbul Ataşehir-Ferhatpaşada Dağıtım Merkezi kurduk. Hazır çimler hem sağlıklı hem de zamanında sizlere ulaşacaktır. Özellikle, küçük ölçekli ihtiyaçlara kısa sürede cevap vermek mümkün olacaktır. Şimdiye kadar çok talep edilen 25-30 metrekare siparişlere ‘maalesef bu kadar az malı getirmemiz mümkün değil diyordunuz. Şimdi ise, nakit satılan ve sayı olarak çok olan bu talepleri hemen karşılayabileceksiniz. Sizlerle yıllarca çalıştık, sorunlarınıza elimizden geldiğince cevap vermeye çalıştık, vermeye devam edeceğimizden de şüpheniz olmasın. Bizler artık iş ve çözüm ortağıyız. Bizlerin özenle ürettiği bu ürünleri, özenle uygulamaya ve satmaya devam edeceğine inancımız tamdır. 2014 sezonu hepimize hayırlı olsun."

 

 

 

 

 

Zümrüt Çim which engaged in lawn production in Arifiye, Beşköprü, and Çaykışla districts, organized a meeting and hosted their venders by “welcome to spring” supper. CEO of Zümrüt Çim Mr. Zahit Şahin visited lawn production area in Beşköprü with his guests and gave information about lawn care and production.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Paylaş: 

Diğer Haberler