YENİ BİR BAHÇE FUARI

Florist Bahçe Mobilyaları ve Açıkhava Dekorasyon Fuarı 22-26 Kasım 2017 tarihlerinde, ulusal ve uluslararası çok sayıda ziyaretçi ve katılımcıyı ağırlayacak.

YENİ BİR BAHÇE FUARI

Teknik bilgi ve yeni üretim materyallerinin sergilenerek; “Bahçe Mobilyacılığı ve dekorasyon” çalışmaları ile ilgili tanıtım ve bilgilendirme faaliyetlerinin yapılması amacıyla ve sektörün daha geniş kitlelerle buluşması için; Bahçe Mobilyaları ve Açıkhava Dekorasyon Fuarı, 22-26 Kasım 2017 tarihinde CNR Holding kuruluşlarından Pozitifi fuarcık tarafından CNR EXPO Yesilköy’de düzenlenecektir. Bahçe ve peyzaj ile ilgili tüm ürün ve hizmetlerin tek çatı altında sergileneceği; Bahçe Mobilyaları ve Açıkhava Dekorasyon Fuarı katılımcılarını uluslararası pazarlara açılma ve rekabette bir adım önde olma hedefi ile hareket ediyor.

Müstakil bina ve turizm tesislerinin gelişmesi ile birlikte sigara yasağı ile ilgili sınırlamalar neticesinde; restoran ve kafeler açık alanlar oluşturarak dış mekan çözümlerine ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Gün geçtikçe büyüyen bahçe mobilyaları ve peyzaj sektöründe ihtiyaç duyulan; markalaşma, yeni pazar fırsatlarından yararlanma, bayi ağını artırma hedefinde olan firmalar için uygun bir ticari platform olarak Bahçe Mobilyaları ve Açıkhava Dekorasyon Fuarı sektör profesyonelleri CNR EXPO Yesilköy’de buluşuyor. Bahçe Mobilyaları ve Açıkhava Dekorasyon Fuarı; bahçe mobilyaları, peyzaj malzemeri, havuz aksesuarı, gölgeleme sistemleri üreticilerini; uluslararası toptancı, perakendeci, yapı marketleri ve zincir mağazaların satın alım yetkilileri, otel, restoran, kafe, bar isletmecileri ve satın alma yetkilileri, müteahhitler, proje taahhüt firmaları, gayrimenkul yatırım ortaklıkları, alışveriş merkezleri satın alma yetkilileri, belediyeler ve son tüketicilerle buluşturuyor.


Paylaş: 

Diğer Haberler