TÜRKTOB HEYETİ GENEL KURULDA

?Türkiye Tohumcular Birliği (TÜRKTOB) heyeti, Filipinler’in Başkenti Manila’da düzenlenen Asya Pasifik Tohumcular Birliğinin (APSA) Genel Kurulu ve Asya Tohumculuk Kongresi’nde ülkemizi temsil ediyor.

TÜRKTOB HEYETİ GENEL KURULDA

Türkiye Tohumcular Birliği (TÜRKTOB) heyeti, Filipinler’in Başkenti Manila’da düzenlenen Asya Pasifik Tohumcular Birliğinin (APSA) Genel Kurulu ve Asya Tohumculuk Kongresi’nde ülkemizi temsil ediyor.

TÜRKTOB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yıldıray Gençer, Yönetim Kurulu Üyeleri Cahit Özer ve Miktat Olgun ile Genel Sekreter Dr. Muhteşem Torun alanında dünyanın en büyük organizasyonlarından biri olan Asya Pasifik Tohumcular Birliği (APSA) Kongresinde ve Genel Kurulunda ülkemizi temsil ediyor.  12 Kasım’da başlayan ve 16 Kasım’a kadar devam edecek Asya Pasifik Tohumcular Birliği (APSA) Kongresi’nde dünyanın hemen hemen bütün ülkelerinden, tohumculuk sektörü ile ilgili kamu kurumlarının en üst düzey yetkilileri, birlikler, sivil toplum örgütlerinin ve özel firmaların temsilcileri hazır bulunuyor. Kongre kapsamında katılımcı ülkelerin yetkilileri ve özel firma temsilcileri ile ikili görüşme programları da organize ediliyor.


Paylaş: 

Diğer Haberler