TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI GÜMRÜKÇÜOĞLU GENEL KURULA KATILDI

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Peyzaj Mimarları Odası Trabzon Şubesi 1. Olağan Genel Kurulu’na katıldı.

TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI GÜMRÜKÇÜOĞLU GENEL KURULA KATILDI

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası Trabzon Şubesi ilk olağan genel kurulunu gerçekleştiriyor. Dün başlayan 1. Olağan Genel Kuruluna Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu da katıldı. Genel Kurulda ayrıca Trabzon Milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu ve AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi de hazır bulundular.
1. Olağan Genel Kurulunda konuşan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, peyzaj mimarlığının önemine vurgu yaptı.
Gümrükçüoğlu, "Dünyanın neresinde olursa olsun bir şehre gidiyoruz, sizin düzenledikleriniz ilk olarak bizim o şehir hakkında bir kanaatimizin oluşmasına yol açıyor. Bu açıdan çok önemli bir mesleğin sahiplerisiniz. İnsanı o şehirde yaşamaya heves ettirecek alan sizin alanınız. Şehrimize de büyük hizmetleriniz var." ifadesini kullandı.
Büyükşehir Belediyesinin çalışmaları hakkında bilgi veren Gümrükçüoğlu, Trabzonun 2014 yılında büyükşehir olan illerden biri olduğunu belirterek, "Şehrimizde hep birlikte çok daha güzel işler yapacağız." ifadelerini kullandı.
Bugün yapılan Yönetim Kurulu seçimlerine iki liste katılıyor. Listeler şöyle;
GELECEK BİZİM ELİMİZDE PEYZAJ MİMARLARI GRUBU
Engin AKTAŞ
Atilla DURMUŞOĞLU
Demet Ülkü Gülpınar SEKBAN
Yahya KIZILASLAN
Ahmet İhsan HACIFETTAHOĞLU
Semra Polat AYVAZ
Mediha YETİM

 

VİZYONER BİRLİK PEYZAJ MİMARLARI GRUBU
Hamza ERTUNGA
Emrah YALÇINALP
Semih ÖZTÜRK
Tuba YAYLALI
Elif BAYRAMOĞLU
Seyhan Kutlu SOLAK
Ahmet Barış DEMİRKIR

 


Paylaş: 

Diğer Haberler