Sektörün Uluslararası Fuarı

Sektörün ‘Uluslararası Fuarı’ PSB Anatolia 2023 yılında da yeniliklerle katılımcı ve ziyaretçilerine yenilikler sunuyor. 6-9 Eylül tarihlerinde Kırkpınar Sahili’nde gerçekleşecek olan fuar, yurtdışındaki sektör profesyonellerinin dikkatini çekiyor.

Sektörün Uluslararası Fuarı

 

Peyzaj ve süs bitkileri sektörünün ülkemizdeki en kapsamlı fuarı PSB Anatolia ‘Uluslararası İhtisas Fuarı' olarak yoluna devam ediyor. 6-9 Eylül tarihleri arasında Kırkpınar Sahili'nde gerçekleştirilecek olan PSB Anatolia bu yıl da katılımcı ve ziyaretçilerine birçok yenilik sunuyor. PSB Anatolia Fuarı geniş katılımcı profiliyle peyzaj ve süs bitkileri sektörünün buluşma noktası olmaya devam ediyor. Sapanca Kırkpınar Sahili'nde 90 bin metrekare açık fuar alnında 220 katılımcı firmayı ve 35 binden fazla ziyaretçiyi ağırlayacak.

 

20 Ülkeden Alım Heyeti

PSB Anatolia Fuarı, yurtdışı alım heyetleriyle yerli üreticinin uluslararası pazarda daha güçlü adımlar atarak yeni anlaşmalara imza atmasına destek oluyor. Geçtiğimiz yıl 16 farklı ülkeden gelen alım heyetlerine bu yıl Balkan Ülkeleri de ekleniyor. Özbekistan, Irak, Gürcistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Yunanistan, Yemen, Dubai, Ürdün, Cezayir, İtalya ve Avrupa ülkelerinin yanında Yunanistan, Bulgaristan, Kosova, Arnavutluk, Sırbistan, Romanya ve Karadağ'dan gelecek olan sektör profesyonelleri de PSB Anatolia Fuarı'nda olacak.

 

90 Bin Metrekare Açık Fuar Alanı

PSB Anatolia, ulusal ve uluslararası boyutta peyzaj ve süs bitkileri sektöründe yeni ticaret fırsatlarını bünyesinde barındırıyor. Bu kapsamda fuar alanı içerisindeki B2B toplantı salonları, VIP toplantı salonları, konferans ve seminer salonları ile yeni iş fırsatları için uygun görüşme imkânı sunuyor. Diğer yandan, ürün çeşitliliği noktasında büyük bir portföyü bir araya getiren PSB Anatolia bitki türlerinin yanında, peyzaj ekipmanları ve makineleri üzerine yoğunlaşan katılımcıları da tek bir noktada buluşturmayı hedefliyor. PSB Anatolia sektörün dinamiklerini bir araya getirerek, yeni ürün ve trendlerin takip edilebileceği tek nokta olma özelliğini koruyor.

 

Herkes Burada

PSB Anatolia Fuarı, sektörün tüm bileşenlerini bir araya getirmek amacıyla, peyzaj mimarlığı öğrencilerinin katılımıyla gerçekleşen Tasarım ve Uygulama Yarışması'nı hayata geçirdi. Türkiye'de ‘süs bitkileri fuarında gerçekleştirilen ilk tasarım yarışması'na ev sahipliği yapıyor. Geleceğin peyzaj mimarlarının mesleki görgü ve tecrübe edinmesini hedefleyen yarışma üniversiteler ve TMMOB Peyzaj Mimarları Odası iş birliğinde daha geniş katılım ve çok daha kapsamlı bir içerikle hayata geçiriliyor.

 

 

 


Paylaş: 

Diğer Haberler