ŞEHİTLER İÇİN 44 BİN KARANFİL

İstanbul’da meydana gelen hain terör saldırısında şehit olan polislerimizi ve vatandaşlarımızı 17 Aralık Cumartesi günü saat 14.00’da saldırının gerçekleştiği Şehitler Tepesi’nde 44 bin karanfille anılıyor.

ŞEHİTLER İÇİN 44 BİN KARANFİL

Süs Bitkileri Üreticileri Birliği (SÜSBİR) ve Süs Bitkileri ve Mamülleri İhracatçıları Birliği teröre karşı ortak ses verecek.

Türkiye yurt içi ve yurt dışı kaynaklı terör saldırılarına karşı, dünyada eşi benzeri görülmemiş bir mücadele veriyor. Ülkemizin, birliğimizin ve huzurumuzun hedef alındığı kirli bir oyun oynanıyor.

Türkiye süs bitkileri sektörü olarak, bu tuzağa asla düşmeyeceğiz ve ülkemizin birliğini korumak için her zaman olduğunu gibi üstün bir gayretle mücadelemizi sürdüreceğiz.

10 Aralık’ta İstanbul’da meydana gelen hain terör saldırısında şehit olan polislerimizi ve vatandaşlarımızı 17 Aralık Cumartesi günü saat 14.00’da saldırının gerçekleştiği Şehitler Tepesi’nde barışın, kardeşliğin, masumiyetin sembolü olan çiçeklerle, karanfillerle bir kez daha anacağız.

Tüm halkımızı davet ediyoruz.

 

44 şehidimizi, ülkemizin her bölgesindeki üreticilerimizden gelecek 44 Bin karanfille birlikte analım, her türlü terör örgütünü ve kalleş eylemlerini birlikte lanetleyelim


Paylaş: 

Diğer Haberler