SAPANCA MYO DAN EĞİTİM SEMİNERLERİ

Sapanca MYO Peyzaj ve Süs Bitkileri Program Öğretim Elemanları Öğr. Gör. Nurettin Kartal, Öğr. Gör. Recep Özkır ve Öğr. Gör. Mine Çilli tarafından organize edilen bir dizi seminer Sapanca MYO da gerçekleşti.

SAPANCA MYO DAN EĞİTİM SEMİNERLERİ

Seminere Compo Expert Turkey Pazar Geliştirme Müdürü Şükrü Kolukısa ve İlpaş A.Ş. Bölge Müdürü İrfan Sezer konuşmacı olarak katıldı. Konuşmacılar, bitki besleme ve yeni nesil gübrelerin kullanımı hakkında bilgiler vererek deneyimlerini paylaştı.

Seminerin ardından Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Mehmet Özen, seminere verdikleri destek için firma yetkililerine teşekkür ederek belge takdim etti.

 

Seminere, Sapanca Belediye Başkan Yardımcısı Özcan Yavuz, Sakarya Ziraat Odası Başkanı Hamdi Şenoğlu ve Meclis Üyesi Kamil Özkan, Plant Dergisi, Aquacalix Peyzaj Firma Sahipleri Oğuzhan Aşkar ve Ali Aşkar, S.S. Sapanca Süs Bitkileri Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Üyeleri, Sapanca MYO Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Erdinç Cesur, Yüksekokul Sekreteri Emin Soylu, Pazarlama ve Reklamcılık Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Servet Sezgin ile öğrenciler ve sektörde aktif olarak görev alan eski öğrenciler katıldı.


Paylaş: 

Diğer Haberler