SAKARYA PARK İHALESİ TAMAM

Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak olan “Sakarya Nehri Kıyısı 1. Etap Rekreasyon Alanı Çevre Düzenlemesi Yapım İşi” ihalesi gerçekleşti.

SAKARYA PARK İHALESİ TAMAM

 

Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak olan “Sakarya Nehri Kıyısı 1. Etap Rekreasyon Alanı Çevre Düzenlemesi Yapım İşi” ihalesi gerçekleşti. İhaleye 7 firma katıldı. Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Recep Ören, “Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın müjdesini verdiği Rüya Proje Sakarya Park’ın ilk etap ihalesini gerçekleştirdik. Bu proje ile Sakarya Nehri’ni şehrimiz ile buluşturacağız. Sakarya’mız için hayırlı olsun” dedi.

Elektronik Haber Ajansı (e-ha) muhabirinin edindiği bilgiye göre, Sakarya Büyükşehir Belediyesi dev yatırımları hayata geçirmeye devam ediyor. Şehre büyük değer katacak “Sakarya Nehri Kıyısı 1. Etap Rekreasyon Alanı Çevre Düzenlemesi Yapım İşi” ihalesi Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi.

İhale ile ilgili açıklamalarda bulunan Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Recep Ören, “Çok daha güzel bir Sakarya için hız kazandırdığımız çalışmalara devam ediyoruz. Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın müjdesini verdiği Rüya Proje Sakarya Park’ın ilk etap ihalesini gerçekleştirdik. İhalemize 7 firma katıldı. İhaleye katılan firmalar; Durmaz İnş. Taah. Tic. Ltd. Şti 13 milyon 480 bin TL (Onüç Milyon Dört yüz Seksen Bin Türk Lirası), Tekçeler İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti 10 milyon 363 bin TL (On Milyon Üç yüz Altmış Üç Bin Türk Lirası), Bakır İnş. ve Taah. San. ve Tic. Ltd. Şti 11 milyon 450 bin TL (Onbir Milyon Dörtyüz Elli Bin Türk Lirası), Yeditepe Peyzaj Tarımsal Ürünler Tur. İnş. Taah. Oto San. ve Tic. Ltd. Şti 10 milyon 603 bin 500 TL (On Milyon Altı Yüz Üç Bin Beş Yüz Türk Lirası), AHES İnş. Tic. ve San. A.Ş. 12 milyon 953 bin 54 lira 53 kuruş (On iki Milyon Dokuz Yüz Elli Üç Bin Elli Dört Lira Elli Üç Kuruş), BLT Müh. Mak. İnş. Tic. San. Ltd. Şti. 13 milyon 800 bin TL (On Üç Milyon Sekiz Yüz Bin Türk Lirası), ve Bahaş İnş. San. ve Tic. A.Ş. 13 milyon 90 Bin TL (On Üç Milyon Doksan Bin Türk Lirası) olarak tekliflerini sundular. İhalenin sonucu ihale komisyonumuzun değerlendirmesinin ardından kamuoyuna açıklanacaktır” diye konuştu.

 

Kaynak:www.e-haberajansi.com


Paylaş: 

Diğer Haberler