SAKARYA HEYETİ FUARI ZİYARET ETTİ

Sakarya Valisi Mustafa Büyük, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, SATSO Başkanı Mahmut Kösemusul, SATSO Meclis Başkanı Akgün Altuğ ve Adapazarı Orman Bölge Müdürü Hasan Türkyılmaz Flower Show’u ziyaret etti.

SAKARYA HEYETİ FUARI ZİYARET ETTİ

 

 

 

 

 

SAKARYA HEYETİ

İstanbul Fuar Merkezinde 5ncisi düzenlenen Flower Show 2013 Fuarı 4 gün boyunca ziyaretçilerini ağırladı. Sakarya Valisi Mustafa Büyük, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, SATSO Başkanı Mahmut Kösemusul, SATSO Meclis Başkanı Akgün Altuğ ve Adapazarı Orman Bölge Müdürü Hasan Türkyılmaz da hafta sonu fuarı ziyaret etti. İç ve dış mekan mevsimlik süs bitkilerinin tanıtımının yapıldığı stantlarını gezerek yetkililerden bilgi alan Başkan Toçoğlu: "Fuarın dünyanın tüm bölgeleri için kolay erişilebilir bir ticaret noktası haline gelen İstanbulda gerçekleşiyor olması çok önemli. Ayrıca belediyeler ve kamu kurumları için bahçe ve peyzaj uygulamaları konusunda da tüm çözümlerin bir arada bulunabileceği güzel bir organizasyon yapılmış. Fuarda emeği geçenleri tebrik ediyoruz." diye konuştu.

 

TEMSİL EDİYORLAR

Sapanca Belediye Başkanı İbrahim Uslu da Flower Show Fuarını ziyaret eden isimler arasında yer aldı. Stantları gezen Başkan Uslu: "İlçemizde her iklime uygun dış mekân ve peyzaj bitkileri yetişiyor. Aynı zamanda Türkiyenin en önemli fidan pazarlarından biriyiz. Çevre illere yakınlığımız, iklim koşullarımız ayrıca fidan çeşitliliğimiz ile cazibe merkezi haline geldik. Flower Showda ilçemizi temsil eden fidancılarımıza teşekkür ediyorum." dedi.

 

 

 

Flower Show 2014 continued for 4 days and  hosted many important names each other. Governor of  Sakarya Mr. Mustafa BÜYÜK, Mayor of Sakarya Metropolitan Municipality Mr.Zeki TOÇOĞLU, Head of Sakarya Chamber of Commerce and Industry (SATSO) Mr. Mahmud KÖSEMUSUL, SATSO Parliament Speaker Mr.Ahmed ALTUG and Forest District Manager of Adapazarı Mr. Hasan TÜRKYILMAZ visited the fair.

 

 

 

 

 


Paylaş: 

Diğer Haberler