PSB ANATOLIA Yerinde Yeniden

PSB ANATOLIA Peyzaj, Süs Bitkileri, Bahçe Sanatları ve Ekipmanları Fuarı 7-10 Eylül tarihleri arasında Sapanca Kırkpınar Sahili’nde sektör profesyonellerini buluşturuyor.

PSB ANATOLIA Yerinde Yeniden

PSB ANATOLIA’22 Peyzaj, Süs Bitkileri, Bahçe Sanatları ve Ekipmanları Fuarı Sapanca Kırkpınar Sahili’nde 60 bin metrekare açık fuar alanında, 200’e yakın katılımcının ve yaklaşık 40 bin ziyaretçinin katılımıyla ‘Sektörün En Büyük Açık Hava Fuarı’ konumunda bulunan PSB ANATOLIA, 2021 yılında Avrupa ülkeleri, Türk Cumhuriyetleri ve Ortadoğu’dan sektör profesyonellerini ve alım heyetlerini ağırladı.

Sektör Profesyonellerini Bir Araya Getiriyor

PSB ANATOLIA ‘22, ulusal ve uluslararası boyutta peyzaj ve süs bitkileri sektöründe yeni ticaret fırsatlarını bünyesinde barındırıyor. Bu kapsamda fuar alanı içerisindeki B2B toplantı salonları, VIP toplantı salonları, konferans ve seminer salonları ile yeni is¸ fırsatları için uygun görüşme imkânı sunuyor.

Öte yandan, ürün çeşitliliği noktasında büyük bir portföyü bir araya getiren PSB ANATOLIA bitki türlerinin yanında, peyzaj ekipmanları ve makineleri üzerine yoğunlaşan katılımcıları da tek bir noktada buluşturmayı hedefliyor. PSB ANATOLIA ‘22 sektörün dinamiklerini bir araya getirerek, yeni ürün ve trendlerin takip edilebileceği tek nokta olma özelliğini koruyor.

20 Üniversite Katılacak

PSB ANATOLIA Fuarı’nda, peyzaj mimarlığı öğrencilerinin katılımıyla gerçekleşen Tasarım ve Uygulama Yarışması’nı hayata geçirdi. Türkiye’de süs bitkileri fuarında gerçekleştirilen ilk tasarım yarışmasına ev sahipliği yaptı. Geçtiğimiz yıl 12 üniversitenin katıldığı yarışmaya bu yıl 20 üniversite katılacak.

Geleceğin peyzaj mimarlarının mesleki tecrübe edinmesini hedefleyen yarışma üniversiteler ve TMMOB Peyzaj Mimarları Odası is¸ birliğinde daha geniş¸ katılım ve çok daha kapsamlı bir içerikle yeniden hayata geçirilecek.


Paylaş: 

Diğer Haberler