PSB Anatolia Fuarı 40 Bin Ziyaretçi Ağırlayacak

PSB Anatolia 2021 Peyzaj, Süs Bitkileri, Bahçe Sanatları ve Ekipmanları Fuarı 8 Eylül’de Kırkpınar Sahili’nde sektörü buluşturuyor.

PSB Anatolia Fuarı 40 Bin Ziyaretçi Ağırlayacak

PSB Anatolia 2021 Peyzaj, Süs Bitkileri, Bahçe Sanatları ve Ekipmanları Fuarı 8 Eylül’de Kırkpınar Sahili’nde sektörü buluşturuyor. Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali başarıyla geçirdiği üç yılın ardından yoluna PSB Anatolia 2021 Peyzaj, Süs Bitkileri, Bahçe Sanatları ve Ekipmanları Fuarı olarak devam ediyor. Yurt içi ve yurt dışından binlerce ziyaretçinin katılması beklenen PSB Anatolia Fuarı yaptığı yeniliklerle sektöre yeni bir boyut kazandıracak.

Yurtdışı Alım Heyetleri

PSB Anatolia Fuarı, tüm Kovid-19 önlemlerinin alındığı 50 bin metrekare açık fuar alanında gerçekleştirilecek. 40 bin ziyaretçiyi ağırlayacak olan Fuar, sektörün önde gelen firmalarını bir araya getirecek. Peyzaj ve süs bitkileri sektörünün önde gelen firmalarının yer aldığı Fuar, Avrupa ülkelerinden ve Türk Cumhuriyetleri’nden gelecek olan yurtdışı alım heyetleriyle yerli üreticiye yeni iş fırsatları sunacak.

En Kapsamlı Açık Hava Fuarı

PSB Anatolia Fuarı, peyzaj ve süs bitkileri sektöründe faaliyet gösteren tüm ürün profilini bir araya getiriyor. PSB Anatolia Fuarı, süs bitkilerinin yanında; peyzaj tasarım ve uygulama, sert zemin ve doğal taş, aydınlatma, biyolojik gölet ve havuz, üretim ekipmanları, oyun grupları, kent ekipmanları firmalarına ev sahipliği yapıyor. PSB Anatolia Fuarı ziyaretçilerine, geniş ürün profili sunarak, tüm ihtiyaçlarına hızlı ve kolay şekilde ulaşma imkânı sunuyor.

Peyzaj Tasarım Yarışması

PSB Anatolia Fuarı, ‘Peyzaj Tasarım ve Uygulama Yarışması’ ile ülkemizde bir ilki gerçekleştirecek. PSB Anatolia Fuarı ile TMMOB Peyzaj Mimarları Odası iş birliğinde gerçekleştirilecek olan yarışmaya 16 üniversite, 6 kişilik öğrenci gruplarıyla katılacak. Fuar boyunca devam edecek yarışmanın kazananlarına, Gala Yemeğinde ödülleri takdim edilecek.


Paylaş: 

Diğer Haberler