PLANT ÖDÜLLERİNDE SÜREÇ BAŞLADI

Plant Dergisi tarafından organize edilen ‘Plant Ödülleri 2017-2018’ için başvuru süreci bugün başladı.

PLANT ÖDÜLLERİNDE SÜREÇ BAŞLADI

Plant Dergisi tarafından organize edilen ‘Plant Ödülleri 2017-2018’ için başvuru süreci bugün başladı.

Plant Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Dergisi tarafından organize edilen ‘Plant Ödülleri 2017-2018’ için başvuru süreci bugün itibariyle başladı. Başvuru süreci ise 5 Şubat 2019 tarihinde sona erecek. Ödül töreni de 2019 Şubat ayı sonunda İstanbul’da gerçekleşecek.

Sektöre Katkı Sağlıyor

Süs Bitkiciliği ve Peyzaj Mimarlığı alanında en önemli yayın organı olan Plant Dergisi tarafından 3.’sü gerçekleşecek olan Plan Ödülleri, sektöre ivme kazandırmaya devam ediyor. Ödüller ‘Bitki Üretimi’, ‘Peyzaj Uygulamaları’, ‘Peyzaj Donatıları ve Yapısal Elemanlar’ ve ‘Kamusal Alan Değerlendirmeleri’ olmak üzere dört ana başlık altında verilecek.

Eser Gönderimi

Ödül Seçici Kurul Başkanı Prof. Dr. Ahmet Cengiz Yıldızcı başvuru süreci hakkında bilgi vererek, “Her türlü sorular 31 Ocak 2019 tarihine kadar info@plantodulleri.com adresine yazılı başvuru ile yapılabilir. Katılımcıların sunumlarını bugün itibari ile elden veya kargo ile 5 Şubat 2019 tarihine kadar Papuççular Mahallesi, Değirmenhan Sokak, Abdülkadir Güler İş Merkezi No:19/23, Adapazarı/Sakarya adresine ulaştırması gerekmektedir.” dedi.


Paylaş: 

Diğer Haberler