Plant Dergisi 39. Sayı Hazırlıkları Devam Ediyor

11 yılı aşkın süredir peyzaj ve süs bitkileri sektöründe yayın hayatını sürdüren Plant Dergisi'nin yeni sayı hazırlıkları devam ediyor.

Plant Dergisi 39. Sayı Hazırlıkları Devam Ediyor

Plant Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Dergisi'nin 39. sayı hazırlıkları devam ediyor. Yeni sayımızın dosya konusu; "Küresel İklim Değişikliği". Tüm dünyayı derinden etkileyen ve son yıllarda hızını artırarak ilerleyen iklim değişikliği tüm yönleriyle Plant Dergisi 39. sayısında incelecek.

Plant Dergisi 39. sayı için belirlenen alt başlıklar:  küresel iklim değişikliği ve peyzaj mimarlığı mesleği, iklim değişikliğinin peyzaj tasarımlarına etkisi, gelecekte tercih edilecek peyzaj tasarımları ve bitkiler, iklim değişikliği ve orman yangınları, peyzaj alanlarında su kullanımı, su tasarrufu ve yeni teknolojiler, yağmur suyu hasadı, yağmur suyu depolama alanları ve peyzajda kullanımı, iklim değişikliğinin ekolojik çeşitliliğe etkileri, kurakçıl bitkilerin üretimi ve peyzajda kullanımı, çatı bahçeleri.

Hazırlayacağınız çalışmaları halklailiskiler@plantdergisi.com mail adresinden 30.10.2021 tarihine kadar tarafımıza ulaştırabilirsiniz.

 


Paylaş: 

Diğer Haberler