PLANT ÖDÜLLENDİRİYOR

Bir ilke imza atan Plant Dergisi, 2 yılda bir düzenlenecek olan ‘Plant Ödülleri’ ile süs bitkisi üretimi ve peyzaj mimarlığı alanında ‘en iyileri’ ödüllendirecek.

PLANT  ÖDÜLLENDİRİYOR

 

EN İYİLERE ÖDÜL

Şubat 2010 tarihinde yayın hayatına başlayan dergimiz, her sayıda içerik ve görsel açıdan gelişim kaydederken şimdi de sektörde bir ilke imza atmaya hazırlanıyor. Dergimiz bünyesinde 2 yılda bir düzenlenecek olan ‘Plant ÖdülleriNULL, süs bitkisi üretimi ve peyzaj mimarlığı alanında ‘en iyileri ödüllendirecek. İlk kez gerçekleştirilecek ödül gecesi, ünlü sunucu ve dizi oyuncusu Vatan Şaşmazın sunumuyla 14 Ocak 2015 Çarşamba akşamı Ankara JW Marrıot Hotelde düzenlenecek görkemli törenle sahiplerini bulacak.

 

HEYECAN BAŞLADI

Süs bitkisi üretiminde çağdaş ve yenilikçi yaklaşımları, ekonomiye ve peyzaj mimarlığı meslek disiplinine katkıyı özendirmek; seçilecek kişi ve kuruluşları kamuoyu gündemine getirmek ve onurlandırmak amacıyla düzenlenen Plant Ödülleri için heyecan başladı. 14 Ocak 2015 tarihinde sergi düzenlenerek, seçilen üreticilere, kamusal ve özel alandaki uygulamacılar ile uygulanmış proje dallarında ödül verilecek.

 

KATILIM ŞARTLARI

Yarışmaya; Süs-Bir üyesi tüm üreticilerin yanı sıra, kriterlere ve şartname genel ruhuna aykırı olmamak koşuluyla, ilgili kamu kuruluşları, kurumlar, şirketler, üniversite öğrencileri ve araştırmacılar bireysel veya ekip olarak katılabilecek. ‘Uygulanmış Proje Dalında ödül sahibi olabilmek içinse Peyzaj Mimarları Odasına üye zorunluluğu aranıyor. Katılımcıların sunumlarını 11 Kasım 2014 tarihi itibariyle elden veya kargo aracılığıyla 15 Aralık 2014 pazartesi günü mesai bitimine kadar Plant Dergisine ulaştırması gerekiyor.

 

PLANT ÖDÜLLERİ

Büyük gecede ödüller; Üretici, Uygulama, Proje ve Bakım olmak üzere 4 ana başlık altında verilecek. Gecede ayrıca;  jürinin belirleyeceği, başvuru dahilinde olmayan, kişi yada kurumlara Plant Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Dergisi ‘Özel Ödülü ile ‘Onur Ödülü takdim edilecek.

 

GÖRKEMLİ GECE

 

14 Ocak 2015 Çarşamba gecesi Ankara JW Marriot Hotelde yapılacak Plant Ödülleri organizasyonunda sergi de düzenlenecek. Görkemli geceye tüm sektörün yanı sıra bakanlar, milletvekilleri ve belediye başkanlarının da katılması bekleniyor. Kokteyl ile başlayıp, ödül töreni ile devam edecek gecenin sorunda ise sevilen sanatçı Zara sahne alarak en güzel şarkılarını katılımcılar için söyleyecek. Organizasyon, katılım şartları ve gecenin tüm ayrıntılarını www.plantodulleri.com adresinde bulabilirsiniz. Gecenin tüm detayları ise www.plantdergisi.com adlı internet sitemizde ve Plant Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Dergisinin 14üncü sayısında yer alacak. Güvendiğiniz projenizle yarışmaya katılabilir, bu gecede siz de yerinizi alabilirsiniz!  


Paylaş: 

Diğer Haberler