Peyzaj Mimarları Odası Geleceğin Peyzaj Mimarları ile Buluşuyor

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası, Mustafa Kemal Üniversitesi öğrencileriyle buluştu.

Peyzaj Mimarları Odası Geleceğin Peyzaj Mimarları ile Buluşuyor

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü`nün daveti ile TMMOB Peyzaj Mimarları Odası, çevrim içi olarak peyzaj mimarlığı bölümü öğrencileriyle "Peyzaj Mimarları Odası Geleceğin Peyzaj Mimarları ile Buluşuyor" söyleşisi gerçekleştirdi.

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası yaptığı açıklamada; “Yönetim Kurulu Başkanı Yasin OTUZOĞLU tarafından Odamız, bağlı olduğumuz üst birlik TMMOB, tüm dünyada Peyzaj Mimarlarının çatısı olan ve uluslararası üyesi olduğumuz IFLA, Peyzaj Mimarları Odası Öğrenci Üye Komisyonu (PMOGenç) faaliyetleri ve mesleğimiz hakkında bilgiler paylaşılmıştır.” denildi.

Söyleşiye Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölüm Başkanı Doç. Dr. Aylin SALICI, Doç. Dr. Mehmet Akif ERDOĞAN, Dr. Öğr. Üyesi Fizyon SÖNMEZ ERDOĞAN, Öğr. Gör. Sema GÜLER, Arş. Gör. Şeyma YİĞİT, Arş. Gör. Alper UZUNALİ, Arş. Gör. Ahmet Alper TOPALOĞLU ile Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Yasin OTUZOĞLU ve Oda Teknik Görevlisi H. Burak SEVİM katılım sağladı.


Paylaş: 

Diğer Haberler