PEYZAJ MİMARLARI BU İFTARDA BULUŞTU

Peyzaj Mimarları Odası İstanbul Şubesi üye ve aileleri geleneksel İftar yemeğinde bir araya geldi. İftar davetinde yoğun katılım oldu.

PEYZAJ MİMARLARI BU İFTARDA BULUŞTU

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası İstanbul Şubesi’nin geleneksel olarak düzenlediği İftar yemeğine yoğun katılım gerçekleşti. İBB Çırpıcı Sosyal Tesislerinde gerçekleşen İftar davetine şube üyeleri ile aileleri ve konuklar katılım gösterdi.

İnsanlar arasında dayanışma ruhunun, yardımlaşmanın ve kalp birliğinin oluşmasına neden olan Ramazan ayında bir arada olmaktan dolayı mutluluk duyduğunu belirten Şube Başkanı Murat Ermeydan, “Ramazan; sevgidir, samimiyettir, paylaşımdır. Bizler, birbirimize tebessüm etmeyi unutmadan, birbirimizi kırmadan, birbirimize saygı ve hoşgörü göstererek bu kutsal ayın gerçek amacına ulaşmasını sağlayabiliriz. Unutmayalım ki, peyzaj mimarları olarak birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz müddetçe her geçen gün daha da güçleneceğiz. Peyzaj mimarlarının hakkı olan, inşaat ruhsatlarının ekinde peyzaj projesinin istenmesini takip ediyoruz. Bu konuda belediyelerle görüşmelerimiz devam ediyor. Bu dönemde de komisyonlar kurarak faaliyetlerimiz yürütüyoruz katılımızın bizim için önemli, bu dönem içerisinde eğitim faaliyetleri, istihdamı artırıcı çalışmalar, teknik geziler devam edecektir. Bu dönem içerisinde büyük bir sempozyum ve uluslararası IFLA kongresini gerçekleştirmeyi hedefliyoruz” dedi.


Paylaş: 

Diğer Haberler