PEYZAJ MİMARLAR ODASI ÜYELERİ 2017 YILI YILBAŞI KOKTEYLİ VE ÖDÜL TÖRENİNDE BİR ARADAYDI

22 Aralık 2017 Cuma günü Peyzaj Mimarlar Odası tarafından Ankara`da düzenlenen " Yılbaşı Kokteyli ve Ödül Töreni" üyelerin katılımı ile gerçekleşti.

PEYZAJ MİMARLAR ODASI ÜYELERİ 2017 YILI YILBAŞI KOKTEYLİ VE ÖDÜL TÖRENİNDE BİR ARADAYDI

Ülkedeki Peyzaj Mimarlığı faaliyetlerinin tanıtılması, özendirilmesi, ödüllendirilmesi, güzel sanatların teşvik edilmesi, mesleğin gelişiminin desteklenmesi ve kamuoyunun gündeminde bulundurulması amacıyla düzenlenerek Ulusal Peyzaj Mimarlığı Ödülleri verilmektedir. 9. Ulusal Peyzaj Mimarlığı Ödülleri bu gecede sahiplerine takdim edildi.

 

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası ile Peyzaj Mimarlığı Bölüm Başkanları Konseyi (PEMKON) arasında koordinasyon, işbirliği ve üniversitelerde faaliyet gösteren PMOGenç Öğrenci üye komisyonu arasındaki iletişimi güçlendirmek üzere planlanan ve bu yıl 6‘ıncısı düzenlenen Peyzaj Mimarlığı Bölümü Öğrencileri Bitirme Projesi Ödülleri (2017) sahiplerine takdime edildi.

 

Meslekte 30. yılını tamamlamış olan üyelerine plaketleri takdim edilirken PMO örgütlülüğü ve mesleğin gelişimine vermiş oldukları emek için teşekkür edildi.


Paylaş: 

Diğer Haberler