PARK VE BAHÇE VE YEŞİL ALANLAR DAİRE BAŞKANLIĞI İLE İSTANBUL AĞAÇ VE PEYZAJ AŞ İFTARDA BULUŞTU

PARK VE BAHÇE VE YEŞİL ALANLAR DAİRE BAŞKANLIĞI İLE İSTANBUL AĞAÇ VE PEYZAJ AŞ İFTARDA BULUŞTU

İstanbul Ağaç ve Peyzaj AŞ ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanlığı ile beraber düzenlenen iftar programı Yenikapıda yer alan Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezinde 31 Mayıs Perşembe akşamı gerçekleşti.

İstanbul Ağaç ve Peyzaj AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ferudun Tekbıyık,  Medya AŞ Genel Müdürü Yunus Göksu, İstaç Genel Müdürü Fahrettin Soran, Kağıthane Belediye Başkan Yardımcısı Şaban Demirel, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Gülçin Aksu, Süs Bir Başkanı Ahmet Dündar,  çözüm ortaklarımız ve tüm çalışanlarımız yoğun bir katılımla iftar davetinde yer aldı.

İstanbul Ağaç ve Peyzaj AŞ Genel Müdürü Sayın Faruk Kacır Konuşmalarında;

Kıymetli protokol, çok değerli misafirler ve mesai arkadaşlarım. Yine güzel bir Ramazan iftar programında hep birlikteyiz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Park Bahçeler ve Yeşil Alanlar Daire Başkanlığı ve İstanbul Ağaç ve Peyzaj AŞ olarak müştereken düzenlemiş olduğumuz geleneksel iftar programımıza teşriflerinizden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Hoş geldiniz.

Bu vesileyle içinde bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesini barındıran Ramazan-ı Şerifinizi tebrik ediyor, birlikte daha nice ramazanlara ve bayramlara kavuşmanızı temenni ediyorum.

Değerli misafirlerimiz;

Bizler sizlerle birlikte büyük bir aile olarak Hz. Peygamberimizin övgüsüne mazhar olarak fethini müjdelediği, ecdadımız Fatih Sultan Mehmet Hânın da fethederek bizlere emanet ettiği, sahabenin surlarını aşındırdığı, dünyanın incisi bu aziz şehri herkesin içinde yaşamaktan büyük bir keyif ve mutluluk duyacağı bir İstanbul yapmak için, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanımız Sn. Kadir TOPBAŞ beyin riyasetinde geceli gündüzlü çalışmalarımıza devam ediyoruz.

 Sn. Cumhurbaşkanımızın da;

İstanbul Türkiyenin özetidir. İstanbul a hizmet etmek Türkiye ye hizmet etmektir, diye ifade ettikleri gibi, Allah bize böylesi kutlu bir şehre hizmet etmeyi lütfetti.

Bizlerde burada bulunan tüm çözüm ortaklarımızla birlikte İstanbula hizmet etmenin onuru ve gururunu yaşıyoruz. İstanbul a hizmet noktasında emeği geçen başta Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanımız ve kendileri nezdinde kıymetli yöneticileri ile personeline ve alın teri olan herkese en kalbi şükranlarımı sunuyorum.

Yine bu vesileyle, Aziz vatanımızın bütünlüğünü koruma uğruna toprağa düşmüş tüm şehitlerimizi bir kez daha rahmet, minnet ve şükranla yad ediyoruz. Ruhları şad, mekanları cennet olsun.

Ben tekrar katılımınızdan ve soframızı şereflendirmenizden dolayı her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum.

Sağ olun, var olun, Allah a emanet olun." ifadelerini kullandı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanı Sayın M. İhsan Şimşek konuşmalarında;

"Bu akşam büyük bir aile olarak iftar programında bir yıl aradan sonra yine bir aradayız. Ramazan ayının ve İftarların kıymetini bilemin. Birlik, beraberlik ve dayanışma içinde olalım. Her şeyden önce hayatın kıymetini bilelim. Sağlığımızın kıymetini bilelim.

Böyle güzel bir iftar daveti vesilesi ile bir arada olduğumuz için çok mutluyum. Aynı zamanda çok heyecanlıyım. Hayırlı Ramazanlar ve Hayırlı iftarlar diliyorum." ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından Kuran tilaveti gerçekleşti. İlahiler eşliğinde iftar programı sona erdi. 


Paylaş: 

Diğer Haberler