MEZARLIK GİRİŞİNE FİDAN EKİLDİ

Bilecik Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü tarafından Şehir Mezarlığı girişine otopark düzenlemesi yapılarak, fidan dikildi.

MEZARLIK GİRİŞİNE FİDAN EKİLDİ

 Mezarlıklar Müdürlüğü, verdiği hizmetlere bir yenisini ekleyerek, otopark düzenlemesi yaptı ve mezarlık girişine fidan dikti.

Düzenleme 

Yaptıkları çalışma ile ilgili bilgi veren Mezarlıklar Müdürü Cengiz Toklucu, kentteki bütün mezarlıklarda hem fiziki anlamda hem de kültürel ve sosyal alanlarda güzel çalışmalar yaptıklarını belirterek şunları söyledi: “Mezarlıklar Müdürlüğü olarak vatandaşların rahat bir şekilde mezarlık ziyaretini gerçekleştirebilmesi için mezarlık girişine geniş bir otopark düzenlemesi gerçekleştirdik. Vatandaşlarımız buralara araçlarını rahatlıkla park edip, yakınlarının mezarlarını ziyaret edebilecekler. Ayrıca buradaki toprak kaymalarını önlemek ve mezarlık girişini güzelleştirmek amacıyla çam fidanı dikiyoruzMezarlık içinde de çiçek dikme ve güzelleştirme çalışmalarımız sürüyor zatenDikmiş olduğumuz fidanlar ile burada güzel bir görüntü oluşacak. Çevremize saygı ve doğaya sahip çıkma adına başarılı bir çalışma yaptığımız için mutluyuz." dediToklucu, ``Belediye Başkanımız Selim Yağcı`nın `Doğumdan ölüme kadar bütün insanlarımız, hizmetin en iyisine layıktır` düşüncesi doğrultusunda çalışmalarını sürdürdüklerini sözlerine ekledi.


Paylaş: 

Diğer Haberler