MESSE ESSEN FUARI

Yeşil bitki sektöründeki bir numara, IPM ESSEN doğum gününü kutlayacak. 24-27 ocak tarihleri arasında 40 farklı ülkeden, tahmini 1500 den fazla katılımcının Essen de otuzuncusu düzenlenecek olan uluslar arası bitki fuarına katılması tahmin ediliyor

MESSE ESSEN FUARI

Essen deki uluslar arası bitki fuarının 30. Yılı Yeşil Bitki Sektöründeki Dünyanın Lider Pazarları Doğum gününü Kutlayacak

IPM ESSEN 2012 - Messe Essen - Ocak 24 - 27

Yeşil bitki sektöründeki bir numara, IPM ESSEN doğum gününü kutlayacak.  24-27 ocak tarihleri arasında 40 farklı ülkedentahmini 1500 den fazla katılımcının Essen de otuzuncusu düzenlenecek olan uluslar arası bitki fuarına katılması tahmin ediliyor. Bu yılki yıl dönümünde , IPM ESSEN  sektördeki öncü fuar olma özelliğini bir kez daha kanıtlayacak. 105.000 metre kare alan üzerindeki sergi alanında yaklaşık olarak 60.000 ziyaretçi ürünlerini sergileyecekler ve satış promosyon ürünleri, bahçıvanlık teknolojisi ve bitkiler ile ilgili her şey için hizmet sunacaklar.

1983 yılında bugünün uluslar arası ticaret ve sipariş platformu 100 katılımcısı ile yalnızca bir fuarda başladı. Sonraki 10 yıl içinde sektörel buluşma noktası uluslar arası öncü fuar alanı olarak genişledi.

 

Dünyanın her yerinden karar alıcılar için buluşma yeri

Önemli ve yüksek oranda uluslar arası olma özelliği IPM ESSEN ‘in güçlü noktalarından yalnızca biri.

40 ‘ı aşkın ülkeden katılımcılar ürünlerini ve hizmetlerini sergileyecekler. İtalya en erken rezervasyonu yaptıran ülke olarak 6. Salonda yerini ayırttı  ( hall 6). Yine aynı şekilde HAll 5 de Danimarka tarafında ayrılmış durumda.

Yeşil Şehirdeki Uzmanların Buluşması

5.000 metrekarelik alanda, 1A salonunda ki yeşil şehir kuruluşlar, ortaklar ve yeşil sektördeki hizmet sağlayıcıları için önemli bir buluşma noktası olacaktır. Zentralverband Gartenbau, Landesverband Gartenbau Rheinland ve Landesverband Westfalen-Lippe  Bahçıvanlık bilgi merkezinde hizmetlerin kapsamlı gösterimini sunacaklar.  ‘Akıllı Gübreleme' başlığı ile eğitici gösterim ziyaretçilere elde edilebilir dekoratif süs bitkilerinin yetiştirilmesinde gübreleme hakkında ilginç bilgiler verecek. Yalnızca profesyonel kuruluşlar değil aynı zamanda danışmanlık, uzmanlık, araştırma ve devam eden eğitim alanlarından enstitülerde sunum yapacak.

Sergileyiciler 13 Aralığa kadar yarışma için yeni ürünlerinin kaydını yaptırabilecekler. Alanında uzman olan jüri tarafından IPM ESSEN nin açılış merasimi esnasında ayırt edilebilir, fark edilebilir en iyi yeni ürünler seçilecektir. Fuar boyunca, ziyaretçiler 1A salonunda Yeşil Şehir deki en son yenilikler hakkında da bilgi edinebilecekler.

FDF Floristevent merkezinde, Facherband Deutscher Floristen Bundeesverband çiçekçilik sektöründeki son trendler ve yenilikler ve çiçekçilik alanındaki uluslar arası yıldızlar hakkında sunum yapacaklar.

Çiçekçilik Dünyasındaki Deneyimler

Çiçekçilik ve satış promosyonları ile ilgili en yeni trendler katılımcılar tarafından salon 4.0 ve 7.0 da gösterilecek ve ürünlerin yetiştirilmesinde yaşanan deneyimler aktarılacak ve fikir alışverişi sağlanılacaktır.

4 gün süresince IPM ESSEN fuarı her gün sabah saat 9'dan akşam 6'ya kadar sektörle ilgili ürün sahiplerinin katılımına açık olacak ve fuara katılan tüm ziyaretçilere gerekli, tüm hizmetler bu süre içerisinde sunulacaktır.

Daha ayrıntılı bilgileri  www.ipm-essen.de. İnternet adresinde bulabilirsiniz.


Paylaş: 

Diğer Haberler