KIZILAY MEYDANINDA PEYZAJ DÜZENLEMESİ TAMAMLANDI

Akyazı Belediyesi teknik ekipleri tarafından Kızılay meydanında yürütülen peyzaj ve düzenleme çalışmaları tamamlandı.

KIZILAY MEYDANINDA PEYZAJ DÜZENLEMESİ TAMAMLANDI

 

Sona gelindi

Akyazı Belediyesine bağlı teknik ekiplerce plan ve program dahilinde ilçenin bir çok bölgesinde aralıksız olarak yürütülüyor. Kısa süre önce başlatılan hızla tamamlanan Kızılay Meydanı peyzaj çalışmalarında sona gelinerek burada yapılan gözle görülür değişiklik sonrasında yepyeni ve bambaşka bir görünüme kavuşan Kızılay meydanın yeni hali Akyazılı vatandaşlarında büyük beğenisini kazandı.

 

Çiçeklendirildi

Akyazı Belediyesi Teknik ekipler tarafından yapılan Peyzaj düzenlemesi, yön tabelaları çiçeklendirme ve yeşillendirme çalışmaları sonrasında yepyeni bir görünüme kavuşan Kızılay meydanı artık yaya ve araç trafiği için daha düzenli ve tertipli bir hale getirildi.

 

Güzelleşecek

Akyazı Belediyesi teknik ekipleri benzer  peyzaj düzenlemesi, çiçeklendirme ve yeşillendirme çalışmalarının ilçede plan ve program dahilinde sürekli olarak devam ettirileceğini Akyazı’nın çok daha güzelleşeceğini ve gelişen büyüyen Akyazı’nın hız kesmeden daha modern ve eskisinden çok daha güzel bir ilçe olması için çalışmalarını aralıksız olarak sürdürdüklerini kaydettiler.


Paylaş: 

Diğer Haberler