Kişisel Gelişim Eğitimi Tamamlandı

Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü tarafından, 28-29 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen kişisel gelişim eğitimi 2. gruba verilen eğitimle sona erdi.

Kişisel Gelişim Eğitimi Tamamlandı

 

Sakarya Üniversitesi kampüsündeki düzenlenen eğitime Bölge Müdürümüz Ziya Polat, Bölge Müdür Yardımcısı Mehmet Demirbağ, Personel Şube Müdürü Abdullah Yeşildal ile birlikte, Bölge Müdürlüğü'nde görev yapan orman muhafaza memurları, memur ve İşçi personelin katılımı ile gerçekleşti.

 

Bölge Müdürü Ziya Polat yaptığı konuşmalarında; "Bugün burada kişisel gelişime katkı sağlamak amacıyla Protokol ve Sosyal Davranış Kuralları, Etkili İletişim konularında değerli hocamız Sayın Adnan Erbaş tarafından sizlere eğitim verilecektir. Biz büyük bir aileyiz ve köklü bir teşkilatın mensuplarıyız. Kurum aidiyeti ve kültürü bizim için çok önemli. Bu bağlamda kuruma yakışır disiplinli, hal ve hareketler sergilemeliyiz.  Yol arkadaşlığımızdan, sizlerle çalışmaktan ben ve ekibim çok memnunuz. Biz çalışan personelimizin yaptığı işine bakarız. İş kişinin aynasıdır. İşinize, ailenizin huzuruna ve sağlığınıza önem verin. Ailenize bol bol zaman ayırın. Dostlarınıza ve çalışma arkadaşlarınıza kısacası herkese selam verin ve hatırını sorun. Güler yüzlü ve hoşgörülü olunuz. İşimize​ ve kocaman bir ailenin ferdi olduğumuza şükretmek önemlidir. Bunu asla unutmayın. Bu duygu düşünceler ile kişisel gelişim eğitimimizin verimli ve hayırlı olmasını temenni ediyorum" ifadelerini kullandı.

 

Sakarya Üniversitesi yerleşkesinde düzenlenen eğitime​ "Çalışma hayatında disiplin ve iletişim, yönetim, örf adet, ahlak, görgü ve protokol kuralları, Değerli hocamız Sayın Adnan Erbaş tarafından başarılı bir şekilde anlatıldı.​

 


Paylaş: 

Diğer Haberler