İSTANBUL PEYZAJININ GELECEK VİZYONU

İstanbul Peyzajının Gelecek Vizyonu konulu Ortak Akıl Konferansı yarın Sheraton Maslak Hotel’de düzenleniyor

İSTANBUL PEYZAJININ GELECEK VİZYONU

İstanbul Peyzajının Gelecek Vizyonu yarın Sheraton Maslak Hotelde masaya yatırılıyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi ile İstanbul Ağaç ve Peyzaj A.Ş.nin ortaklaşa düzenlediği Ortak Akıl Konferansının hedefi peyzaj projeleri konusunda yeni fikirlerin ortaya çıkmasına zemin hazırlamak olarak açıklandı. İstanbul Peyzajının Gelecek Vizyonu Ortak Akıl Konferansı Sheraton Maslak Hotelde yarın saat 09.00da başlayacak. Konferans saat 18.00a kadar devam edecek.

METROPOL PEYZAJI

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanı Mehmet İhsan Şimşek, akıl toplantılarının önemine dikkat çekerek şunları ifade etti: "İstanbul Büyükşehir Belediyesi olarak misyonumuz, İstanbul gibi büyük bir metropolün peyzaj düzenlemesi ve ağaçlandırılması ile kentin yaşam kalitesini artırmak, kent estetiğine değer katmak ve kentin çevre bilincini geliştirmektir.

Sürdürülebilir bir çevre politikası izleyerek kentsel peyzaj projelerine öncülük yaptığımız bu alanda yeni fikirlerin ortaya çıkmasına zemin hazırlamak ve katılımcıların katkılarını almak için bu konferansı düzenledik."    


Paylaş: 

Diğer Haberler