İSTANBUL MEİLLAND GÜLLERİ İLE RENGARENK

İSTANBUL MEİLLAND GÜLLERİ İLE RENGARENK

  İstanbul´u ağaç ve çiçekle buluşturan İstanbul Ağaç ve Peyzaj AŞ,  güzellikleriyle dünyaca ünlü Meilland Gülleri ile şehri renklendirmeye devam ediyor.

 

 Yazın gelmesiyle İstanbul´un sokakları, caddeleri, park ve bahçeleri çiçeklerle bezendi. Bu çiçeklerden en çok ilgi çekense; sevmenin ve sevginin simgesi eşsiz güzellikteki bol katmerli çiçekleriyle Dünyaca ünlü Meilland Gülleri oldu. Şehir peyzajındaki asil ve gösterişli duruşuyla Meilland Gülleri İstanbul´u çoktan etkisi altına almış durumda.

 

 Fazla bakım istemeyen, kolay yayılan, bol çiçek açan, yılın 8 ayı çiçekli kalabilen, kuraklığa, egzoz gazına, toza ve -35 0C ile +50 0C sıcaklığa dayanıklı, verimsiz topraklarda zorlanmadan gelişebilen özellikleri ile şehir peyzajı için en elverişli bitkilerden birisi.

 

 Türkiye´deki üretim ve satış hakkı sadece İstanbul Ağaç ve Peyzaj AŞ´ye ait olan dünyaca ünlü Meilland Gülleri Adapazarı Pamukova ve Geyve köyleri ile Bursa Yenişehir´de yerli üreticiler tarafından üretilmekte. Geçtiğimiz yıl Bursa ve Adapazarı´nda 1.208.645 adet Meilland Gülü üretildi. Bu güllerin 781.900 adeti İstanbul peyzajında kullanıldı.

Büyülü güzelliğiyle yollarımızı ve parklarımızı saran, mis kokulu katmerli çiçekleriyle şehir hayatına farklı dokunuşlar katan Meilland Gülleri İle bu yaz daha renki bir İstanbul´a merhaba demek mümkün.

 

 Sadece Bahçe Market ve Satış Noktalarımızdan temin edebileceğiniz eşsiz güzellikte bol goncaları olan ve uzun süre çiçekli kalan Meilland Gülleri ile sizde parklarınızı, yol ve kavşaklarınızı, balkonunuzu ya da bahçenizi süsleyebilirsiniz.


Paylaş: 

Diğer Haberler