İSTANBUL AĞAÇ VE PEYZAJ AŞ AİLESİ BULUŞTU

İstanbul Ağaç AŞ çalışanları, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sağlık Daire Başkanlığı’na bağlı Engelliler Müdürlüğü (İSEM) tarafından düzenlenen Şeb-i Arus Mevlana Celaleddin-i Rumi’yi Anma Programında bir araya geldi.

İSTANBUL AĞAÇ VE PEYZAJ AŞ AİLESİ BULUŞTU

Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda düzenlenen programa İstanbul Ağaç ve Peyzaj AŞ Genel Müdürü Faruk Kacır, şirket yöneticileri, personel ve aileleri katıldı. Katılımın yüksek olduğu program, verilen kokteylin ardından, Engelliler Müdürlüğü’nde eğitim gören engelli bireylerden oluşan İSEM Sanat Topluluğu’nun çeşitli gösterilerine sahne oldu.

Ünlü İslam Alimi ve Mutasavvıfı Mevlana’nın yaşamını ve evrensel mesajlarını, şiir, ilahi ve semazen gösterileriyle sahneye aktaran engelli bireylerden oluşan İSEM Sanat Topluluğu, izleyenlerin büyük beğenisini topladı.

Program sonunda konuşma yapan İstanbul Ağaç ve Peyzaj AŞ Genel Müdürü Faruk Kacır, Mevlana’nın İslam dünyası için önemine değinerek, duygulara hitap eden bir gösteri izlediklerini söyledi. Gösterinin engelli bireyler tarafından kusursuzca sahnelenmesinden, onların bu başarısından dolayı yaşadığı mutluluğu dile getiren Faruk Kacır, programın düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.


Paylaş: 

Diğer Haberler