Hayalindeki Çarşı için Gel, Katıl, Tasarla

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası İzmir Şubesi yürütücülüğünde 2-22 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek tasarım maratonu ve öğrenci yaz okuluna peyzaj mimarlığı bölümü 3. ve 4. sınıf öğrencileri ile yüksek lisans öğrencileri başvuru yapabilecektir.

Hayalindeki Çarşı için Gel, Katıl, Tasarla

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası İzmir Şubes yürütücülüğünde 2-22 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek tasarım maratonu ve öğrenci yaz okuluna peyzaj mimarlığı bölümü 3. ve 4. sınıf öğrencileri ile yüksek lisans öğrencileri başvuru yapabilecektir.

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası tarafından yapılan açıklamada; “Sevgili PMOGenç üyelerimiz, Karşıyaka Çarşı Bölgesini geliştirme projesi kapsamında, TMMOB Peyzaj Mimarları Odası ve diğer TMMOB‘a bağlı meslek odalarının temsilcilerinden oluşan bir danışma kurulu ile birlikte yürütülen, Karşıyaka Çarşı‘nın önemini bilerek süreci hem Çarşı Bölgesine dair hazırlanmış olan bilimsel çalışmanın öğrencilerle paylaşılması hem de çarşının geleceğini genç tasarımcılarla birlikte hayal etmek adına Karşıyaka Belediyesi öğrencilerle disiplinlerarası bir tasarım maratonu ve öğrenci yaz okulu gerçekleştirecektir.” denildi.


Paylaş: 

Diğer Haberler