FLOWER SHOWUN YENİ ADRESİ TÜYAP

Flower Show İstanbul Fuarı bu yıl son kez İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşiyor. Sektörün uluslararası fuarı 2017 yılında TÜYAP’a taşınıyor. Fuar toplam alanını yüzde 60 büyütüyor.

FLOWER SHOWUN YENİ ADRESİ TÜYAP

Flower Show İstanbul 2017’de TÜYAP’a taşınarak, toplam alanını yüzde 60 büyütüyor. Bu yıl 8’inci kez İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen Eurasia Plant Fair / Flower Show İstanbul 2016 gelecek yıl yeni adresine taşınıyor. Flower Show İstanbul Uluslararası Süs Bitkileri, Peyzaj ve Yan Sanayileri İhtisas Fuarı bitki sektörünün Orta Doğu, Balkanlar, Türki Cumhuriyetler ve Avrasya bölgesindeki en büyük fuar olma özelliğine sahip. Flower Show İstanbul 2017, TÜYAP Beylikdüzü Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek. Fuar TÜYAP’ta toplam alanını yüzde 60 büyütmeyi hedefliyor. Flower Show 2017 TÜYAP’ta 23-26 Kasım 2017 tarihlerinde düzenlenecek.

 

 

TÜYAP BEYLİKDÜZÜ

 

CYF Fuarcılık A.Ş. organizasyonuyla gerçekleşen Flower Show İstanbul, TÜYAP Beylikdüzü’nde 9. kez tüm sektör temsilcilerine ev sahipliği yapacak. Konuyla ilgili CYF’den yapılan açıklama şöyle: “Süs bitkileri sektörünün yıllardır özlemini çektiği ve sahip olmayı dilediği uluslar arası fuar ihtiyacını karşılayan Eurasia Plant Fair / Flower Show Istanbul, Tüyap’a taşınarak % 60 büyümesiyle sektörünün uluslar arası ticaretinin merkezine konumlanacak, hem iç pazarda hem de ihracatta yeni kanallar açılmasını sağlayacaktır. Zenginleşen ürün ve hizmet çeşitliliği ile genişleyen alanı sayesinde, ihracat potansiyelimizi arttırmamızı sağlayan yabancı profesyonel ziyaretçilerin fuara ilgisi ise daha da artacaktır. Eurasia Plant Fair / Flower Show İstanbul 23 – 26 Kasım 2017 tarihleri arasında yeni yerinde Tüyap Beylikdüzü’nde 9. kez tüm sektör temsilcilerine ev sahipliği yapacak.”

 

 

 

 


Paylaş: 

Diğer Haberler