EXPOYA SİLVANUS DOKUNUŞU

EXPO’nun gözde şehir bahçelerinden olan İstanbul Bahçesi için Silvanus Dikey Bahçem firmasının hazırlamış olduğu çalışmalar EXPO ziyaretçileri ve konunu uzmanları tarafından büyük beğeni topladı.

EXPOYA SİLVANUS DOKUNUŞU

Dikey Bahçeler konusunda yaptığı çalışmalarla kendisinden söz ettirmeyi başaran Silvanus Dikey Bahçem firması, EXPO 2016 Antalya’da İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne hazırlamış olduğu çalışmalarla dikkat çekti. EXPO’nun en gözde bahçelerinden ‘İstanbul Bahçesi’nde 15 Temmuz Şehitler Köprüsü (Boğaziçi Köprüsü) temalı dış mekan sanatsal öğeler kullanılarak yapılan 3 adet dış mekan dikey bahçe ve misafirlerin kapalı mekanda ağırlanan alanda 2 adet iç mekan dikey bahçe uygulaması ile ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. İstanbul Bahçesi için Silvanus firmasının hazırlamış olduğu dikey bahçeler büyük beğeni topluyor.

 

 

GURUR DUYUYORUZ

 

Silvanus Dikey Bahçem, bir marka olarak, EXPO’nun açıldığı günden itibaren hem ziyaretçilere hem de konunun uzmanlarına sürdürülebilir çalışmalar yaptığını bir kez daha ortaya koydu.

Silvanus Dikey Bahçem Genel Müdürü Münevver Yıldız, “Sanatsal öğeli çalışmalarımızın beğeniye sunulmasıyla birlikte, firmamızı arayarak teşekkürlerini esirgemeyen ve tebriklerini ileten, tüm EXPO ziyaretçilerine teşekkürü bir borç biliriz” diyerek çalışmalarını EXPO gibi önemli bir organizasyonda sergilemenin gururunu yaşadıklarını kaydetti.

 

 

DİKEY BAHÇELER

 

Dünyanın en önemli organizasyonlarından birisi olan EXPO’nun bir parçası olmanın gururunu yaşadıklarını söyleyen Silvanus Genel Müdürü Münevver Yıldız, “Dünyanın en önemli organizasyonlarından birisi olarak kabul edilen ve Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayelerinde açılan “Dünya Botanik EXPO”su EXPO 2016 Antalya adıyla ‘Çiçek ve Çocuk’ temasıyla ülkemizde düzenleniyor. EXPO 2016 Antalya için yaklaşık 90 hektarlık bir alan kullanılmış olup, alanda 100 ülkenin 30 büyük kuruluşu yer almaktadır. 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramında kapılarını açan EXPO 2016 Antalya etkinlikleri içinde Silvanus Dikey Bahçeler olarak yer almaktayız” dedi.

 

 

 

 


Paylaş: 

Diğer Haberler